آژانس بهنود گشت

متوسط
۲.۶۴
تعداد نقد بررسی ها : 2
  • موقعیت آژانس : تهران
  • تعداد پرسنل : 0
  • آدرس محل کار : تهران-خ یوسف آباد-نبش خیابان 48-پلاک372
  • تلفن : 021-87710 - 88609099- 88057000
  • وب سایت : http://www.behnoudgasht.ir/
بزرگ نمایی نقشه

آرشیو تورها

صفحه 3 از 8 « < 1  2  [3]  4  5  6  7  8  > »

مشخصات آژانس

مجوز :
بند الف
بند پ
بند پ
بند ج


امتیاز و نقد و بررسی کاربران
بازه زمانی:

متوسط
۲.۶۴
تعداد نقد بررسی ها : 2
برخورد و دانش پرسنل
۲
موقعیت فیزیکی آژانس
۳
تحویل به موقع مدارک
۲.۵
پشتیبانی در طول سفر
۱.۵
پایبندی به مفاد قرارداد
۳
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
۲.۵
قیمت نسبت به بازار
۴
ّ
برای ثبت نقد و بررسی باید در سیستم عضو شوید یا با نام کاربری خود

در صورتیکه علاقمند به ثبت " نقد و بررسی " و امتیاز دادن به این هتل هستید، میبایست فرم عضویت را تکمیل نمایید.

جهت تکمیل فرم ثبت نام اینجا کلیک کنید

مشاهده همه (2)
جواد تقی زاده بررسی آژانس ها: ۱ بررسی هتل ها: ۱ امتیاز مثبت: ۱۹ امتیاز منفی: ۴
۳.۷۱

بررسی آژانس بهنودگشت

نوع سفر : تور تفریحی (مجردی) | تاریخ سفر : ۰۸ اسفند ۱۳۹۲ | تاریخ نقد و بررسی : ۲۴ اسفند ۱۳۹۲
استفاده از خدمات این آژانس توسط این کاربر توصیه شده است.

طی سفری که به دوبی با این آژانس داشتم تجربه های خودم را براتون میگم حالا انتخاب با خودتون. اول اینکه من از شهرستان این آژانس رو انتخاب کردم و نمیتونم به موقعیت فیزیکی آژانس نمره ای بدهم. اما از ایتدا شروع کنم که داشتم سایت آژانس رو چک میکردم که آفر دوبی رو دیدم و با آژانس تماس گرفتم.(کیفیت وبسایت ...

ادامه نقد و بررسی


طی سفری که به دوبی با این آژانس داشتم تجربه های خودم را براتون میگم حالا انتخاب با خودتون.
اول اینکه من از شهرستان این آژانس رو انتخاب کردم و نمیتونم به موقعیت فیزیکی آژانس نمره ای بدهم.
اما از ایتدا شروع کنم که داشتم سایت آژانس رو چک میکردم که آفر دوبی رو دیدم و با آژانس تماس گرفتم.(کیفیت وبسایت های اینترنتی آژانس ها هم میتونست تو نقد و بررسی صورت بگیره که نمره ای برای آین مورد درنظر گرفته نشده) ولی سایت به روز و فعالی دارند.

با کانتر تماس گرفتم و برخورد اولیه شون خوب بود و بعد از واریز مبلغ،با اینکه تور آفر بود اما مدارک و ویزا 4 روز قبل از پرواز به دستم رسید.البته این نکته رو بگم که از آژانس کسی با من بابت رسیدن مدارک و ویزا تماس نگرفت و خودم شخصا پیگیر بودم و با تماسی که گرفتم مطلع شدم مدارک آماده شده است!

مدارک و ویزا برامون ایمیل شد و اینو هم بگم متاسفانه سوالاتی در خصوص ارز دولتی و ویزا نیز از کانتر پرسیدم که به هر دلیل بی جواب ماند!

خلاصه پرواز ما انجام شد و به فرودگاه دوبی رسیدیم و چون ترانسفر رایگان به هتل به ما وعده داده شده بود استقبال کننده ای را پیدا نکردیم و در فرودگاه آنقدر دنبال استقبال کننده گشتیم تا بالاخره فرد موردنظر را پیدا کردیم و ترانسفر رایگان به هتل طبق وعده آژانس پس از دقایقی سردرگمی برای ما محقق شد!

تقریبا ظهر بود که در هتل استقرار یافتیم و بعدازظهر پس از گشت کوتاهی در اطراف هتل به هتل بازگشتیم و چون تا شب تورلیدری در هتل ندیدیم از پذیرش هتل شماره تورلیدر را گرفتیم و بعد از گلایه ای که از او بابت غیبتش داشتیم به ما گفت که عصر به اتاق ما سر زده و کسی در اتاق نبوده است.

خلاصه تورلیدر برنامه هاشون رو به ما گفتند و انصافا دو تورلیدری که هتل داشت بچه های متعهد و مسئولیت پذیری بودند و در هر برنامه گشت های تفریحی،اگر مسافری تاخیر داشت با آنها تماس میگرفتند.
ترانسفر از فرودگاه به هتل نیز طبق وعده آژانس این بار بدون دردسر و براحتی انجام گرفت.
در کل بگم از پشتیبانی آژانس در طول سفر (مخصوصا قبل از سفر) راضی نبودم و چه بسا اگر پیگیری شخصی خودم نبود مدارک و ویزا دیرتر تحویل ما داده میشد.اما بقیه موارد نظیر هتل و غذا طبق قرارداد با آژانس اجرا شد و مشکلی ازاین بابت نداشتیم.

و اما نکته پررنگ و امتیاز عمده این آژانس قیمت تور هست،چون به عینه دیدم کسانی که دقیقا برنامه تورشون مثل ما بود و حدود 20 الی 30 درصد بیشتر از ما هزینه کرده بودند.
برخورد و دانش پرسنل
۳
موقعیت فیزیکی آژانس
۳
تحویل به موقع مدارک
۴
پشتیبانی در طول سفر
۲
پایبندی به مفاد قرارداد
۵
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
۴
قیمت نسبت به بازار
۵

کرمی بررسی آژانس ها: ۱ بررسی هتل ها: ۰ امتیاز مثبت: ۳ امتیاز منفی: ۰
۱.۵۷

عدم صلاحیت و کفایت آژانس بهنود گشت!

نوع سفر : تور تفریحی (خانوادگی) | تاریخ سفر : ۳۰ دى ۱۳۹۲ | تاریخ نقد و بررسی : ۰۶ اسفند ۱۳۹۲
با سلام و تشکر برای نقد و بررسی آژانس های مسافرتی که این امر باعث اطلاع رسانی مفید به سایر مسافرین و جلوگیری از خسارت های مالی و ایجاد استرس قبل و در طول سفر میشود. در رابطه با آژانس بهنود گشت متاسفانه عدم کفایت و صلاحیت کارکنان این آژانس تا بحال 2 بار قبل و در حین سفر باعث استرس و سردرگمی ما ...

ادامه نقد و بررسی


با سلام و تشکر برای نقد و بررسی آژانس های مسافرتی که این امر باعث اطلاع رسانی مفید به سایر مسافرین و جلوگیری از خسارت های مالی و ایجاد استرس قبل و در طول سفر میشود.

در رابطه با آژانس بهنود گشت متاسفانه عدم کفایت و صلاحیت کارکنان این آژانس تا بحال 2 بار قبل و در حین سفر باعث استرس و سردرگمی ما شده است تا حدی که مسافرت را به کام ما تلخ کرده است!!!!

متاسفانه این آژانس به هیچ کدام از تعهدات خود عمل نمیکند! وقتی بعد از تجربه تلخ سفر هندوستان با این آژانس امسال برای سفر دبی مجبور شدم سفر خود را دوباره با آژانس بهنود گشت انجام دهم(به علت محدودیت زمانی و پر بودن باقی آژانس ها برای تاریخ فوق و هم چنین مد نظر بودن هتل کلاریج).هتل مد نظرم فقط کلاریج بود که به من ضمانت دادند که هتل به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد و همچنین من 20 روز قبل از پرواز مدارک را برای صدور ویزا به آژآنس تحویل دادم که بعد از 19 روز و با تماس های مکرر خودم بالاخره 1 روز قبل از پرواز برای گرفتن پاس به آژآنس مراجعه کردم که با تغییر هتل مواجه شدم!

درحالیکه تنها دلیل انتخابم هتل کلاریج بود که خیلی بی تفاوت اعلام کردن هتل کلاریج کلا توسط 1 گروه عمانی رزرو شده و تمام مسافران ایرانی این هتل کنسل شده اند و به هتل بنتا انتقال پیدا کرده اند! و در نهایت ووچر هتل بنتا برای من ایمیل شد و گفتند همینه که هست!!! من با آژآنس خیلی تماس گرفتم ولی متاسفانه مدیر آژانس حتی حاضر به پاسخگویی نبود!

ساعت 10 صبح پرواز ما بود که بعد از رسیدن به دبی و تاخیر 1 ساعته لیدر برای جمع اوری مسافران ساعت 16:30 ما به هتل بنتا رسیدیم و در کمال تعجب دیدیم که باقی مسافران از آژآنس های دیگر در هتل کلاریج مستقر شدند و فقط ما 2 نفر از آژآنس بهنود گشت هتلمان عوض شده بود!

متاسفانه آژانس بهنود گشت به مسافرین خیلی راحت دروغ میگوید !ما لیدر را فقط همان روز در فرودگاه دبی دیدیم و حتی روز برگشت نمیدانستیم چه ساعتی ترانسفر به فرودگاه است!....در نهایت برای بار دوم تجربه ی تلخ سفر با آژآنس بهنود گشت چه قبل از سفر و چه در حین آن استرس ها و سختی های بدی را به دنبال داشت. من به هیچ عنوان این آژانس را به کسی توصیه نمیکنم!
برخورد و دانش پرسنل
۱
موقعیت فیزیکی آژانس
۳
تحویل به موقع مدارک
۱
پشتیبانی در طول سفر
۱
پایبندی به مفاد قرارداد
۱
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
۱
قیمت نسبت به بازار
۳

آژانس های مرتبط

آژانس ژوان شن سفید

خیلی خوب
تعداد نقد بررسی ها 2
این آژانس توسط کاربران توصیه شده : ۱۰۰%

آژانس لاچین سیر

خیلی خوب
تعداد نقد بررسی ها 3
این آژانس توسط کاربران توصیه شده : ۱۰۰%

آژانس آویسا الهه باستان

خیلی خوب
تعداد نقد بررسی ها 2
این آژانس توسط کاربران توصیه شده : ۱۰۰%

آژانس الفبای سفر پارسیان

خیلی خوب
تعداد نقد بررسی ها 1
این آژانس توسط کاربران توصیه شده : ۱۰۰%