لست سکند: تور لحظه آخری | رزرواسیون هتل، رزرو بلیط هواپیما،تور نوروز 95، تور تایلند, تور دبی, تور مالزی, تور آنتالیا, تور استانبولمعرفی جاذبه های گردشگری دبی

دبی (دوبی) یکی از شهرهای مهم امارات متحده عربی است. دبی یکی از هفت امارت امیر نشین امارات متحده عربی است. دبی بیشترین جمعیت را در میان این هفت امارت دارد و دومین امارت بزرگ آن بعد از ابوظبی می باشد. دبی از دیگر امارت‌های امارات متحده عربى متمایز می باشد از این لحاظ که درآمد نفت آن تنها 6% از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد و اکثر درآمد امارت دبى از منطقه آزاد جبل علی یا (JAFZ) و از گردشگری و دیگر خدمات تجاری می باشد. تاسیسات و پیشرفت های زیاد در صنایع و فعالیت های مختلف در دبی باعث شده تا توجهات جهانی را در تمام زمینه ها و پروژه ها جلب کند، از جمله رویدادهای ورزشی و کنفرانس هایی که دراین شهر برگزار می شود.

 

برای مطالعه راهنمای گردشگری دبی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید :

شرایط آب و هوایی و بهترین زمان سفر به دبی:

شرایط آب و هوایی دبی در ماههای مختلف سال
بیشترین
کمترین

دبی شرایط آب و هوایی در ماه ژانویه

23°C
14°C

دبی شرایط آب و هوایی در ماه فوریه

23°C
15°C

دبی شرایط آب و هوایی در ماه مارچ

27°C
17°C

دبی شرایط آب و هوایی در ماه آپریل

31°C
21°C

دبی شرایط آب و هوایی در ماه می

36°C
24°C

دبی شرایط آب و هوایی در ماه ژون

38°C
27°C

دبی شرایط آب و هوایی در ماه جولای

39°C
29°C

دبی شرایط آب و هوایی در ماه آگوست

39°C
30°C

دبی شرایط آب و هوایی در ماه سپتامبر

38°C
27°C

دبی شرایط آب و هوایی در ماه اکتبر

34°C
23°C

دبی شرایط آب و هوایی در ماه نوامبر

30°C
19°C

دبی شرایط آب و هوایی در ماه دسامبر

25°C
16°C

موقعیت جغرافیایی دبی:

دبی در جنوب کشور پهناور ایران قرار دارد و جزئی از کشور امارات متحده عربی می باشد. بسیاری از مردم ایران برای تجارت و تفریح به دبی سفر می‌ کنند.

دبی

رستوران ها :

یکی از رستوران ها به نام المنتها است، که در ارتفاع 200 متری واقع شده و منظره ای از دبی را به نمایش می گذارد و توسط یک پایه از هر دو طرف دکل محافظت می شود و توسط یک آسانسور شیشه ای دسترسی به آن ممکن می باشد.

دبی

دبی

رستوران دیگر المحاره (به معنی صدف) می باشد که دسترسی به آن توسط یک زیر دریایی شبیه سازی شده امکان پذیر است و آکواریوم های زیبایی را به نمایش می گذارد. این آکواریوم ها دربرگیرنده بیش از یک میلیون لیتر آب است. شیشه آکواریوم از اکریلیک ساخته شده و برای کاهش تاثیر بزرگ نمایی حدود 18 cm ضخامت دارد. این رستوران در میان 10 رستوران برتر دنیا قرار دارد. این رستوران ها در هتل برج العرب قرار دارند. این هتل دارای 60 طبقه است و معمار آن Atkins Middle East می باشد. ستون بندی این هتل تا 40 متر زیر دریا می باشد. برج العرب بزرگتر از برج ایفل است و تنها 60 متر از Empire State Building در آمریکا کوتاهتر است. تمام پرده ها، چراغ ها و سیستم تهویه هوا با یک دکمه به کار می افتند. تمام کانال ها به دوربین مدار بسته متصل هستند و مهمان می تواند ببیند که چه کسی پشت در است. هر سوئیت یک لپ تاپ، اسکنر و پرینتر مخصوص به خود را دارد.

دبی

دبی

دبی

پارک‌های شهر دبی:

دبی بوستان‌های فراوانی دارد که می‌توان به پارک‌های زیر اشاره کرد : پارک خور، پارک صفا، پارک مشرف، پارک جمیرا، پارک القوز، پارک زعبیل، پارک الوصل، پارک باغ وحش، پارک ممزر: (این پارک در اقصی شرق دبی، و در مرز امارت شارجه قرار دارد) .

ساعات کار در دبی:

ساعات کار مراکز دولتی: 08:30 تا 14:00 شنبه تا چهارشنبه

ساعات کار بانک ها: 08:00 تا 13:00

ساعات کار سفارت خانه ها: 08:45 تا 13:30

ساعات کار صرافی ها: 08:00 تا 13:00 و 16:30 تا 20:30

ساعات کار دفاتر بخش خصوصی و فروشگاه ها ی دبی:

مراکز دو شیفته: 08:00 تا 13:00 و 16:00 تا 19:00

مراکز یک شیفته: 08:00 تا 18:00

ساعات کار مجتمع های خرید: 10:00 تا 22:00 هر روز غیر از جمعه ها(14:00 تا 22:00)

ساعات زندگی در دبی مانند بسیاری از کشورهای همسایه و کشورهای اطراف دریای مدیترانه می باشد. مردم عادت به خواب نیمروز و خوردن شام در ساعت های آخر شب دارند. توجه و اهمیت به ساعات کار نیز کمی با سایر کشورهای پیشرفته متفاوت می باشد. بنابراین از به تاخیر افتادن ساعت قرار و ملاقات کاری خود تعجب نکنید. تعطیلات آخر هفته نیز در این جا مفهوم ندارد اگر که جمعه بعنوان یک روز مقدس همیشه تعطیل می باشد. تعطیلات آخر هفته برای دفاتر دولتی و مدارس روزهای پنج شنبه و جمعه می باشد. بعضی از شرکت های خصوصی نیز بعد از ظهر پنج شنبه و روز جمعه تعطیل می باشند .

ساخت و ساز:

ساخت و ساز در دبی خیلی سریعتر از کشورهای غربی پیش می رود و علتش اینست که نیروی کار ارزانی از آسیا در اختیار گرفته است. یکی از مهمترین علل پیشرفت در ساخت و ساز اینست که دبی در حال متنوع ساختن اقتصادش است؛ در واقع دبی نمی خواهد به درآمد نفت که تصور می شود تا سال 2020 تمام شود، تکیه کند.

دبی

دبی

دبی

اقتصاد:

دبی و دیرا، بنادر مهمی برای تولید کنندگان غربی است. بیشتر مراکز مالی و بانک ها در منطقه بندری می باشد. دبی اهمیتش را به عنوان یک مسیر تجاری در دهه 1970 و 1980 بدست آورد. شهر دبی تجارت آزاد طلا دارد. بندر جبل علی در دهه 1970 ساخته شده و بزرگترین بندر دست ساز بشر در جهان است. اما دبی به صورت فزاینده ای در حال پیشرفت به عنوان مرکزی برای صنایع خدماتی از قبیل IT و سرمایه گذاری می باشد. خطوط حمل و نقل توسط هواپیمایی امارات تقویت شده و در سال 2006 حدود 28 میلیون مسافر را جا به جا کرده اند.

دبی

دبی

مسافرت هوایی :

فرودگاه بین المللی دبی دارای یک مرکز خرید می باشد. این فرودگاه جوایز بسیاری به خاطر طراحی و سرویس عالی اش برده است. فرودگاه بین المللی، مرکزی، جهانی دبی که در حال ساخت می باشد، یک منطقه آزاد تجاری را در داخل دبی فراهم می کند.

دبی

دبی

دبی

گردشگری در دبی:

گردشگری یکی از استراتژی های مهم امارت دبی برای سرازیری دلار به امارات متحده می باشد. گردشگری دبی مبتنی بر خرید است گر چه جذابیت های مدرن وتاریخی نیز دارد.

حمل ونقل:

دبی در محل تلاقی اروپا ، آسیا و آفریقا واقع شده که موجب دسترسی آسان به آن می باشد. بیشتر پایتخت ها و شهرهای مهم پروازهای مستقیم به دبی را دارند. بیش از 80 خط هوایی به فرودگاه بین المللی دبی می رود و از آنجا برمی گردد که موجب شده یکی از شلوغ ترین فرودگاه هاى دنیا شود.

مقررات ورود:

بیشتر مسافران باید ویزا برای ورود داشته باشند. اما شهروندان تعدادی از ایالات در اروپا و جاهای دیگر (شامل استرالیا و زلاند نو) می توانند مهر اجازه ی ورود را روی پاسپورتشان به محض ورود تا 90 روز داشته باشند. بازدیدکنندگان از ملیت های دیگر باید از ضمانت ساکنان امارات متحده یا یک شرکت یا هتلی که مجوز آن صادره از امارات متحده است برخوردار باشند و تا 30 روز اجازه اقامت دارند.

فستیوال خرید دبی :

این فستیوال هر ساله به مدت یک ماه از ژانویه شروع می شود. این فستیوال کل امارات را به یک مرکز خرید دبی تبدیل می کند. علاوه بر آن، این فستیوال دربرگیرنده برنامه های موسیقی، نمایشگاه های هنری و رقص محلی می باشد.

دبی

دبی

دبی

اطلاعات کلی در مورد دبی :

دبی در سال 1830 یک آبادی کوچک بود با ساکنینی که از راه ماهیگیری، استخراج مروارید و کشاورزی در مقیاسی کوچک امرار معاش می کردند. در آن زمان، دبی توسط شاخه ای از قبیله بنی یاس از وادی لیوا در جنوب، جایی که هم اکنون شهر ابوظبی قرار دارد، اداره می شد. خانواده آل مکتوم که اکنون نوادگان آن ها کشور را اداره می کنند، رهبری این قبیله را به عهده داشتند. تا سال 1800 تغییر خاصی در دبی بوجود نیامد تا اینکه شیخ مکتوم بن حشر آل مکتوم، حاکم وقت، معافیت های مالیاتی را برای تجار خارجی وضع نمود و این باعث گردید تا تجار زیادی محل تجارت خود را از ایران و منطقه شارجه به دبی منتقل نمایند. بعدها انگلیس یک خط کشتیرانی بین دبی و هند و سایر بنادر مهم منطقه برقرار نمود.

اطلاعات ضـروری در سفر به دبی :

اگر در مدت اقامت در دبی نیاز به ویزیت پزشک پیدا کردید ، دو گزینه در اختیار شما است: خصوصی یا دولتی . در صورتی که بیمه پزشکی داشته باشید ، می توانید به بیمارستان های خصوصی مراجعه کنید و اگر حاضر به مراجعه به بیمارستان های دولتی هستید ، می توانید به بیمارستان راشد (043374000) ، بیمارستان اصلی اور‍ژانس در دبی ، واقع در کنار خور دبی ، یا به بیمارستان ایرانی (043440250) واقع در جاده الوصل در سطوه مراجعه کنید . اگر نیاز به آمبولانس پیدا کردید ، برای خدمات اورژانسی شماره 999 را بگیرید ، و یا اینکه اگر وضعیت چندان بد نیست و می توانید خودتان به آنجا بروید درمان در بیمارستان راشد برای همه اورژانس ها رایگان است و مشاوره با پزشک 100 درهم هزینه دارد و داروهای تجویز شده را می توان از هر داروخانه ای خریداری کرد . بیمارستان ایرانی برای مشاوره 50 درهم می گیرد و معمولاً از داروخانه بیمارستان داروی مجانی ارائه می کند . در صورتی که نیاز به خدمات پزشکی برای کودکان داشتید بیمارستان الوصل (043241111) به عنوان یکی از بهترین مراکز مراقبت اطفال در خاورمیانه ( دولتی یا خصوصی ) مشهور است و نزدیک تقاطع وافی واقع شده است.

داروهای ممنوعه در امارات :

در کشور امارات علاوه بر مواد مخدر و داروهای روان گردان که دارای مجازات های سنگینی در دادگاه های این کشور می باشد ، حمل و مصرف هر گونه داروهای مسکن کدئین دار و قرص های آرام بخش که در داروخانه های ایران به وفور یافت می شود نیز جزو مواد مخدر محسوب شده و دارای محکومیت های قضایی می باشد . جهت پیشگیری از بروز هر گونه مشکل برای مسافرین توجه به موارد ذیل الزامی می باشد : از همراه داشتن هر گونه داروهای آرام بخش اعم از قرص، شربت، آمپول های اعصاب و خواب آور و مسکن های دارای کدئین در هنگام ورود به امارات ، به شدت پرهیز نمایند .

پارک آبی وادی :

یک ماجراجویی فراموش نشدنی در پیشرفته ترین پارک آبی دنیا در انتظار شماست. این پارک با مساحتی حدود 5 هکتار ما بین هتل مشهور برج العرب و هتل ساحلی جمیرا قرار دارد. پارک آبی وایلد وادی به شکلی طراحی گردیده تا ساعت های مدیدی از لذت و هیجان را به جستجوگران هیجان و همچنین خانواده ها تقدیم نماید. با بیش از 23 نوع وسیله تفریحی و سرگرمی آبی که بیشتر آن ها با هم مرتبط بوده و در امتداد هم قرار دارند و لذا بازدید کنندگان قادر خواهند بود تا بصورت پیوسته از حرکت بر روی آب در طول این مراحل لذت ببرند. طراحی هنرمندانه وسیله ها شامل هشت سرسره آبی انفجاری و دو بخش موج سواری در این پارک، هیجان فوق العاده ای را برای تمامی سنین به همراه می آورد. شما می توانید حالت بی وزنی را در قسمت سرسره سرعت در حالت سرخوردن با سرعت 80 کیلومتر در ساعت بدون دیدن کوچکترین آسیبی تجربه نمایید. این سرسره بلندترین و پر سرعترین سرسره دنیا (بغیر از آمریکای شمالی) می باشد که یک سقوط نفس گیر 33 متری همراه با یک آبشار به عمق وادی را برای شما خلق می نماید. این پارک بر اساس افسانه قدیمی سندباد طراحی گردیده است. نوع طراحی و توجه به جزئیات مانند خلق شخصیت های کارتونی برای کمک کردن به ساختار موضوع باعث گردیده تا این پارک آبی، جایزه بهترین طراحی و ارائه پارک های آبی را از طرف انجمن نوآوری در ساخت پارک های آبی، به خود اختصاص دهد.

دبی

دبی

دبی

دبی

ورودیه: 140 درهم برای بزرگسالان و 120 درهم برای سنین 4 تا 12 سال

ساعات کار

ژانویه تا فوریه: 11 صبح تا 6 بعد از ظهر

مارس تا می: 11 صبح تا 7 بعد از ظهر

ژوئن تا آگوست: 1 بعد از ظهر تا 9 شب

سپتامبر تا اکتبر: 11 صبح تا 7 بعد از ظهر

نوامبر تا دسامبر: 11 صبح تا 6 بعد از ظهر

خور دبی :

خور دبی یک ورودی آب از دریا به داخل خشکی می باشد که باعث گردیده تا دبی به دو بخش دیره و بردبی تقسیم شود. این خور نقش مهمی در شکل گیری اقتصاد دبی داشته است. با توجه به اهمیت آن و طبق دستور حاکم وقت دبی در سال 1954، افزایش عمق و عرض خور آغاز گردید تا بدین وسیله امکان تردد و پهلو گیری لنج ها و کشتی های کوچک و متوسط فراهم شود. در کنار خور شما لنج های زیادی را مشاهده خواهید کرد که در حال بارگیری (و یا تخلیه) کالا به مقصد ایران، کشورهای حوزه خلیج فارس، هند و آفریقا می باشند. برای جابجایی و تردد بین این دو بخش از یک تونل زیر آبی و دو پل احداث شده بر روی این خور استفاده می شود. طول این خور در حدود 15 کیلومتر و عرض آن 500 متر می باشد. جالب است که بدانید اولین هواپیمایی که به دبی پرواز نموده(1937)، بر روی همین خور فرود آمده است. این هواپیما متعلق به خطوط هوایی انگلستان بوده و هفته ای یکبار در مسیر سوت همپتون به کراچی پرواز می کرده است. این خور اکنون جلوه زیبایی به شهر دبی بخشیده است. قایق هایی که در زبان محلی به آن ها "ابرا" گفته می شود مردم محلی و توریست ها از یک سمت خور به سمت دیگر منتقل می نمایند. این قایق های چوبی در حدود 30 مسافر را حمل می کنند و بطور مرتب تا پاسی از شب بین دو طرف خور درحرکتند. دیدن نمای شهر و لنج هایی که در کنار خور پهلو گرفته اند، از داخل این قایق ها بسیار دیدنی است. کرایه این قایق ها 50 فلس می باشد. شما می توانید در صورت تمایل یک قایق را بصورت اختصاصی با پرداخت 30 تا 50 درهم برای یک ساعت گردش در خور دبی کرایه نمایید. شرکت های توریستی در دبی تورهای خاصی نیز برای گردش در خور دبی ارائه می دهند. این تورها شامل یک گردش چند ساعته برروی خور در داخل لنج های ستنی یا کشتی های مسافرتی کوچک می باشد (قسمتی از عرشه لنج ها با شیشه محصور شده و سیستم های برودتی این قسمت مسافرین را از گزند هوای گرم تابستان محافظت می نماید). در بعضی تورها، شما شام را نیز بر روی خور صرف خواهید کرد. هزینه این تورها بطور متوسط بین 35 تا 260 درهم برای هر نفر می باشد .

دبی

دبی

دبی

برج خلیفه دوبی :

برج خلیفه آسمان خراشی است که در شهر دبی قرار دارد. این برج با ۱۶۰ طبقه و ارتفاع ۸۲۸ متر (به گفته سازندگان این برج ارتفاع برج خیلفه تا نوک آنتن آن به بیش از یک کیلومتر می ‌رسد هر چند تا کنون ارتفاع واقعی این برج اعلام نشده ‌است چرا که با اصرار اماراتی‌ ها طول این برج در زمان ساخت افزایش یافت و از اعلام اولیه فراتر رفت)، در حال حاضر عنوان بلندترین سازه ساخته شده به دست بشر را به خود اختصاص داده‌است. برج خلیفه در روز چهارم ژانویه ۲۰۱۰ گشایش یافت. این برج در خیابان شیخ زاید در دبی واقع شده و دارای بخش‌هایی با کاربردهای تفریحی، مسکونی، تجاری و اداری می‌ باشد و بخشی از آن نیز به عنوان هتل درنظر گرفته شده‌ است. گل صحرایی اصلی ‌ترین ایده‌ ی طراحی برج دبی را به معماران آن داده ‌است. این طراحی نه تنها از نظر شکل فیزیکی نیروی وارده توسط باد در طبقات آخر را مهار می‌کند، بلکه به ساکنان هر کدام از طبقات نمایی منحصر به فرد و بدون اشراف به سوی سایر واحدها می‌ دهد ، همچنین استفاده از طاق در نمای برج نشان دهنده الهام گرفتن طراحان برج خلیفه از معماری اسلامی است.

دبی

دبی

دبی مال :

دبی مال یا امارت مال یا به قول عرب ها مول الامارات بزرگترین پاساژ جهان است که روبروی برج دبی ، بزرگترین برج جهان واقع شده است . روبروی درب ورودی امارت مال رقص فواره های زیبایی است که هر روز حدود ساعت 7 آغاز می شود که دیدنش خالی از لطف نیست. قسمتی از این پاساژ توسط آکواریوم های زیبا احاطه شده است.

دبی

دبی

دبی

دبی

در دل این پاساژ غول پیکر منطقه سردی وجود دارد که پوشیده از برف مصنوعی است و تنها محلی است که در دبی که شما سرما را احساس می کنید . دمای این محل به راحتی به زیر صفر می رسد و شما نیاز به پوشیدن لباس گرم دارید. این مکان پیست اسکی مصنوعی دبی است گه در نوع خودش بی نظیر است.

دبی

دبی

دبی

هتل برج العرب

ساختمان آن ۳۲۱ متر ارتفاع دارد و در جزیره‌ای مصنوعی ۲۸۰ متر از خشکی بنا شده ‌است. کوچک ‌ترین اتاق هتل ۱۶۹ و بزرگ‌ ترین اتاق آن ۷۸۰ متر مربع مساحت دارند. رقم دقیق هزینه شده برای ساختمان بنا مشخص نیست، اما گمان می ‌رود بیش از۱ میلیارد دلار آمریکا باشد. برای جبران هزینه‌ها تمامی اتاق‌های هتل بایستی برای ۴۰۰ سال اجاره شوند . صاحبان هتل آن را ۷ ستاره می ‌خوانند، اما در واقعیت بیشتر سازمان‌های رتبه ‌دهنده تنها تا ۵ ستاره رتبه می ‌دهند. هفت طبقه از این هتل به صورت آکواریوم در زیر دریا وجود دارد. اجاره کوچک ‌ترین اتاق این هتل شبی ۶ هزار درهم است. سرو هر غذا در این هتل کمتر از ۱۰۰۰ درهم نیست.

دبی

دبی

دبی

تور های دوبی

تعداد زیادی شرکت در دبی تورهای گوناگونی از شهر و خارج از شهر را ارائه می کنند. این تورها برای مسافرانی که می خواهند در طی یک مدت زمان کوتاه از دبی دیدار کنند و کسانی که دسترسی به وسیله نقلیه شخصی ندارند، بسیار مفید خواهد بود. این تورها می توانند از یک تور نیمروز گردش در شهر تا یک تور شبانه دیدار از صحرا متغیر باشند. در تورهای تمام روز یا تورهای هنگام غروب یا شب معمولا غذا نیز سرو می شود ولی در تورهای نیمروز، شما قبل از ناهار به هتل برگردانده می شوید. هزینه تورها معمولا برای یک تور یک ساعته از خور در حدود 50 درهم، برای یک تور نیمروز گردش در شهر حدود 110 درهم و برای یک تور شبانه دیدار از صحرا در حدود 350 درهم می باشد. در روز تور شما را از درب هتل یا محل اقامت خود به محل تور منتقل می کنند. تورها معمولا در زمان تعیین شده آغاز می شود. در صورت استفاده از تور صحرا، حتماً لباس مناسب (خنک و راحت)، کلاه و عینک آفتابی به همراه داشته باشید. درجه حرارت در صحرا بعد از غروب آفتاب می تواند به مقدار زیادی کاهش پیدا کند لذا به همراه داشتن لباس گرم نیز توصیه می شود. ایمنی تورها نیز بسیار خوب و در حد مطلوب می باشد.

تور صحرا

این تور یکی از معروف ترین تورهای دبی می باشد. هدف اصلی در ارائه این تور، نشان دادن چهره واقعی کویر و زندگی بادیه نشینان به بازدید کنندگان می باشد. مدت زمان این تور می تواند بین چند ساعت تا چند روز متفاوت باشد. در رایج ترین تور شما حدود ساعت 3 یا 4 بعد از ظهر به طرف صحرا حرکت کرده و در اولین قسمت با ماشین های چهار محور (4WD) به گردش در میان تپه های شنی کویر می پردازید. سپس به یک کمپ می رسید که به صورت سنتی ساخته شده است. صرف شام و نوشیدنی، استفاده از بوفه کامل، موزیک و رقص عربی در زیر آسمان زیبا کویراز برنامه های این قسمت می باشد. این تور با بازگشت به شهر در حدود ساعت 10 شب پایان می یابد. در تورهای یک روزه و یا چند روزه، برنامه هایی از قبیل دیدار از وادی ها و روستاها، مزارع پرورش شتر در کویر، دیدار از کوه های حجر، دیدار از منطقه زیبا و خوش آب و هوای حتا، شنا در استخرها و چشمه های این منطقه، توقف در هتل حتا، صرف غذا در این هتل و استفاده از امکانات ورزشی آن، دیدار از قدیمی ترین مسجد امارات و حضور در جمعه بازار در نظر گرفته شده است. بازدیدکنندگان از دوبی نمی ‌توانند تجربه کاملی از صحرا داشته باشند مگر آنکه در یک سفر صحرای صوفیانه شرکت کنند.

تور اتوبوس شگفت آور دوبی

این تور برای نخستین بار در خاورمیانه ارائه می شود. شما سوار بر یک اتوبوس می شوید، ابتدا گردشی در شهر خواهید داشت و سپس سوار بر همان اتوبوس وارد خور دبی می شوید و ساعتی را به گردش بر روی این خور می پردازید. داخل این اتوبوس به امکانات مختلفی از جمله سیستم برودتی مجهز گردیده است. جلیقه نجات و سایر تجهیزات مورد نیاز در مواقع ضروری نیز در این اتوبوس تعبیه گردیده است. یک راهنما در طول سفر اطلاعات جالبی را در اختیار شما قرار خواهد داد. هزینه این تور برای افراد بزرگسال 95 درهم و برای کودکان 65 درهم می باشد.

دبی

دبی

تور اتوبوس دوطبقه دوبی

دیدارکنندگان از دبی می توانند مناظر شهر را از طبقه دوم این اتوبوس های دو طبقه مشاهده کنند. این اتوبوس ها دارای 44 صندلی در طبقه بالا و 28 صندلی در طبقه پایین هستند. چشم انداز شهر از طبقه دوم این اتوبوس ها که تقریبا سرباز نیز هستند، بسیار جالب است. یک راهنما نیز در طول مسیر اطلاعات جالبی از گذشته و حال دبی را برای شما بازگو می نماید. هزینه این تور در حدود 75 درهم برای بزرگسالان و 45 درهم برای کودکان می باشد.

دبی

دبی


نظرات
مرتب سازی نظرات بر اساس:
تعداد نظرات در هر صفحه:
ممد 09 مرداد 1395 12:22

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما.
من انشالله حدود 20 روز دیگه پرواز دارم و میخوام برم دبی.به نظرم جاهای خیلی عالی داره ،مخصوصا برج خلیفه که شکوه بینظیری داره.خیلی ها تو این سایت میگن،دبی جذاب نیست و ایران خودمون خیلی بهتره.ولی من مخالفم،البته نه اینکه ایران بد باشه!!!ولی کجای ایران،اکواریوم بزرگی مثل دبی یا اتوبوس دو کاره یا بزرگ ترین برج جهان رو داره؟؟؟؟
من میگم هر جای دنیا ارزش یکبار رفتن رو داره.والااااااااا

میلاد29 مرداد 1395 09:16

سلام.
منم واسه 8 شهریور تور رو رزرو کردم..تجربه اولمه اما خیلی حساب شده دارم کار میکنم
اولا که همه جاهای دیدنی و مراکز تفریحی و خریدش رو تو اینترنت پیدا کردم.
بعدش نقشه ی جی پی اس دبی رو واسه گوشی دانلود و نصب کردم.وهمه ی جاهایی رو که تصمیم گرفتیم ببینیم توش ذخیره کردم.
خلاصه اینکه میخوام بی دردسر فقط تفریح کنم....
امیدوارم به همه اونهایی که اهله گشت و تفریحن این تابستون خوش بگذره چه تو ایران چه خارجه ایران.تفریح تفریحه...هرجا که دل خوش باشه و آرامش پیدا کنی و از محیطه اطرافت و همچنین از وجود همسفرهات لذت ببری بهترین تفریحه.
یا حق...

احمد29 تير 1395 23:18

سلام دوستان من یک هفته اونجا بودم به نظرم اونجوریام که ازش تعریف میکردن نبود.به خاطر اینکه کشور ٧٢ ملته .یک جاهاییش خوبه ولی ارزش یکبار دیدنو داره فقط.تنها جایی که بهم خیلی خوش گذشت کنار برج خلیفه بود چون شکوه بی نظیری داشت و شور و شوق ادمایی که اطرافش بودن جالب بود.فرهنگشون یک لول از ایران بالاتره.مخصوصا تو رانندگی.ولی بخوایم مقایسه کنیم ایران خودمون بسیار جذاب تر از این کشوره.توصیه میکنم برای خرید اگه میرین اشتباه منو نکنین چرن قیمتاش با ایران فرقی نداره حتی بعضی کالاها گرون تره.فقط پول ببرین واسه تفریح.

علی28 تير 1395 21:31

عالی بود و ممنون

ایران دخت 21 تير 1395 16:16

هیچ وقت نرفتم . دوست هم نداشتم برم. به نظرم همه چیز اونجا مصنوعیه مخصوصا اون پیست اسکی...قلابیه و پوشالی!!!

کوروش27 خرداد 1395 09:49

با نگاهی به کامنتها میبینم خانم های ایرانی عاشقانه از دبی تعریف میکنند و مردان عزیز نه چندان

esi23 خرداد 1395 11:24

سلام. سه روز دیگه پرواز دارم. نه روز میمونم. ممنون از اطلاعاتتون. امیدوارم خوش بگذره

سلینا09 ارديبهشت 1395 02:31

سلام به همه من خودم دوماه دبی زندگی کردم واقعا عالی بود با اینکه کویره ولی همه چیز داره امااااااا ایران با اینکه همه چیز داره هیچی نداره
هرکسی هم میگه غرب داره بزرگ نمایی میکنه الکی میگه واقعا هس که اینا میگن شما کافیه یه بار برید تو خیابونای اونجا رانندگی کنید میفهمید اونا کجا هستند وما کجاییممممم

ایلین04 ارديبهشت 1395 15:29
-1
پاسخ

به نظرم دبی واقعا عالیه نمیگم ایران خوب نیست اما من یک هفته رفتم خیلی بهم خوشگذشت اونجا همه خیلی شادن بعدش ک اومدم ایران یعنی خیابونارو که میدیدم میخواستم گریه کنم،،،ایران همه چیز داره به جزء شادی

رضا23 بهمن 1394 18:23

اقا من فردا ارائه دارم از جاذبه های گردشگری امارات .برام دعااا کنییییید.مطالبش بدرد نخور بود

حسین02 دى 1394 09:55
-10
پاسخ

سلام
من که دوبی نرفتم ولی واقعا قشنگه میدونی چرا آخه هیچ جا شیراز نمیشه
بهتره هرجایی که باشیم در حد امکاناتمون سعی کنیم بهمون خوش بگذره
چه BMW X6 سوار باشیم چه پیکان جوانان

پگاه12 آبان 1394 14:53
-5
پاسخ

ببخشیدااااااااااااا،همین جاهای مصنوعیم کشور خودمون نداره،کافیه یه نگا به پارک آبی خودمون کنیم یه نیم نگا به پارک آبی دبی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خب چه قدر بریم این حرم اون حرم،آدم احتیاج به تفریح و شادی و خرید جنس با کیفیت داره که دبی میتونه پیشنهاده خوبی باشه،والااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

@&!;;)07 شهريور 1394 13:40
-35
پاسخ

جاهای دبی هر چقدر هم که زیبا هست همش مصنوعیه.این عربا چقدر تو دبی سرمایه گذاری می کنن.چه پولایی دارن.بابا شمال بهتر از دبی.با اون طبیعت زیباش.به نظر من به جای اینکه برید دبی برید شمال برید کیش یا هرجای دیگه ایران.حیف که ما پول خرج کنیم تو دبی.شمال ویلا داره.جنگل و کوه و دریا داره.تله کابین داره.رامسر هم خیلی قشنگه.برین منطقه زیبای جواهرده رو بگردین.واقعا راست میگم.روح آدم اونجا شاد میشه.شیراز هم خیلی قشنگه.کلی جاهای تفریحی داره.چرا ایران رو دست کم گرفتین.برید ساحل چمخاله رو بگردید.همش دبی نرین.گردنه حیران هم زیباس.آخه دبی چی داره.دبی همه چیزش
مصنوعیه.لاهیجان رو بگردید.دلتون میاد ایران رو ول کنید و برید تو دبی پول خرج کنید.من با نظر کوروش موافقم.هرجایی که تو ایران هست قابل مقایسه با کشورای خلیج فارس نیست.

مسعود 14 مرداد 1394 02:43
-3
پاسخ

سلام به همگی
لازمه خدمت دوستان عرض کنم هر جای صفای خودشو داره و بستگی به روحیه شما داره وشما نمیتونید یاسوج یا صحن امام رضا رو با جای دیگه ای مقایسه کنید ...در هر حال دیدن دبی یا جای دیگه خالی از لطف نیست و خودش یه تجربه منحصر به فرده ..ما نیاز داریم یه مقدار از لاک تغصب بیرون بیاییم و به هر منطقه ای به دید یک حال و تجربه جدید محک بزنیم.......با تشکر

سید سبزوار18 دى 1394 12:38

اون که اره.هرچیزی جای خودش ولی به ما اد دادن شادی حرامه و همیشه باید تو سوگ یا امامها یا عزیزانمان(مرده پرستی) یا نداشته هامون باشیم.درحالی که آدم وقتی شاده میتونه انسانیتشو بیشتر کنه واسلامم گفته انسان باید شاد باشه.همونایی که مخالف این تفریحات هستن چون نرفتن یا میترسن که برن واسشون حرف درست کنن مثلا.با این جور جاها مخالفن.وگرنه دهنشون از عرش تا فرش بازه.

حسین30 تير 1394 14:25
-16
پاسخ

ما برای سفر به دبی حدود 23000 درهم یعنی حدود 20 میلیون در نظر گرفتیم به نظرتون برا به هفته با به هتل معمولی مناسب رقم خوبی یا نه

مهدی11 شهريور 1394 10:09
-1
پاسخ

بله ما با این پول 20 سال زندگیمون رو میگذرونیم!!!

حسین04 خرداد 1394 16:38
-4
پاسخ

سلام
یه سوال از کسایی دارم که دبی رفتن
تو چند روز اینده قراره با یکی از دوستان بریم ٢ نفری
میخوام بدونم ١٥٠٠ دلار (٥ میلیون تومان ) واسه گشتن و خرید کردن در حد متوسط کمه؟!!!
اونجا خیلی اجناس گرونه یا بس میشه این مقدار پول
بعد چه جاهایی رو پیشنهاد میکنید واسه رفتن
ممنونم

yasaman21 فروردين 1394 23:26

سلام من خودم تا به حال به دوبی سفر نکردم اما این سایت مطالب مفید زیادی داشت مخصوصا این که راجع به چگونگی جذب توریست خیلی اطلاعات داده بود که ما میتونیم تو سایت ها و مکان های گردشگری خودمون استفاده کنیم .کشوره ما یک کشوره رو به پیشرفته و واقعا جوونای ما نیاز به یک همچنین مرآکز سرگرمی تو کشور خودمون دارند.

احمد 21 اسفند 1393 14:50

من دبی نبودم .ایران هم زیاد گردشگری نکردم چون وضع مالی مون افتضاح بوده ولی الان که کمی بهتر شدم تا شیراز .یاسوج .سپیدان رفتم واقعا طبیعت توپی داره .خاک هر چقد هم بد باشه بازم رقص با هموطنت تو مسیر سفر یه دنیا ارزش داره ...یه هفته است اومدم نوروز دوست دارم اگه شد دوباره برم ...گردش فقط و فقط تو خاک خودت اونم با ایرانیای عاشق و بی جنبه میچسبه ....

کورش05 اسفند 1393 22:15
-22
پاسخ

سلام خدمت تمامی هم وطنان عزیز
جاذبه های گردش گری دبی هرچند هم که زیبا باشه تمامش بصورت تصنعی بوده و شما پس از یک تور چند روزه اصلا احساس خوبی ندارید درصورتیکه جاذبه های گردشگری ایران نه تنها با دبی بلکه با هیچ یک از کشورهای حوزه خلیج فارس قابل قیاص نیست برای مثال شما جاذبه های گردشگری چهارمحال بختیاری یا خوزستان و یا کهکیلویه را فقط در گوگل جستجو کنید واقعا روح انسان را جلا میدهد حال تصور کنید در فصل بهار به خوزستان یا در اردیبهشت به کهکیلویه و یا در خرداد به چارمحال سری بزنید و از طبیعت بی مثال آنها نهایت لذت را ببرید و بعد از پایان سفر حال خود را با پایان سفر دبی مقایسه کنید و قضاوت کنید. همیشه شاد و سربلند باشید

نازنین28 بهمن 1393 13:28
-0
پاسخ

سلام دوستان میخواستم نکته ای درباره مسافرت به دبی بگم اگر قراره با تور برید حتماً حتما چک کنید که با شرکت سابکو نرود چون بلایی که سر ما آوره سر شمادنیاد این شرکت کلاهبردار بلیط های ما که چارتر بود به کس دیگر فروخته و ما رو دیر به فرودگاه رسوند که جا بمونیم و بلیط دوباره ازشون تهیه کنیم

مهدی04 آذر 1393 11:14
-28
پاسخ

ن سه چهار روز پیش اونجا بودم خیلی مزخرفه یک روزه خسته می شی غیر از ساختمان و پدیده های مصنوعی چیزی نداره بابا می ریم شمال از طبیعتش جون می گیریم می ریم کیش از دریاش لذت می بریم هر چی م یخوایم تو کشورمون طبیعیش هست حیف پول که اونجا خرج بشه

لیدا22 تير 1393 17:26
-6
پاسخ

منم یکبار به دوبی رفتم جالب بود دوست دارم اگر شد یکبار دیگه برم.

vahid12 مرداد 1393 20:17
-11
پاسخ

سلام به والا هر کی میگه دبی بده طرز فکرش خیلی عجیبه بابا کشوری با حدود 2 میلیون جمعیت با این تکنولوزی کجا میابی من الان دبی هستم واقعا جای شما خالی بابا یه ماشین ماشین BMW x6 مدل2012 نو نو من خریدم 175000 درهم یعنی حدود 148 میلیون که ایران الان 400 میلیون قیمتشه من که با جون دل راضی ام

م ج12 فروردين 1393 13:33
-55
پاسخ

خیلی زیباست ولی من ترجیح میدم این پول رو به جای اینکه اونجا خرج کنم همین جا توی کشورمون صرف نیازمندان کنم به قول شاعر بزرگ فردوسی: بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش زیک گوهرند چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

فرشته05 فروردين 1393 11:43
-36
پاسخ

من به دبی و خیلی از کشورها سفر کردم نمگم دبی قشنگ نیست ولی اینقدر که تو اینجا تعریف شده جذاب نیست

HONDA. RR. 1000cc29 دى 1392 21:36
-68
پاسخ

من برا خریدن موتور رفته بودم برا اولین بار واسم جالب بود ولی هزار تا جاهایی مثل دبی اندازه نوک سوزن هم صفای حرم اما رضام ونو نمیده خدایش. فدای صحن و سراش بشم...

محمد16 بهمن 1393 21:15
-10
پاسخ

عمو حالت خوش نیست

احمد18 مهر 1392 21:25
-14
پاسخ

خیلی جالب بود تازگیها ی پارک نزدیک محل ما ساختن هر شب میریم اونجا دور هم جمع میشیم هی میگیم چقدر قشنگه علتش اینه که قشنگ ندیده بدیم برای من که خیلی جدید بود با این پولهای ما فقط تا این پارکها میشه رفت جدیدا هم ورودی میگیرن فکر کنم اینجا هم نریم

******19 شهريور 1392 16:42
-10
پاسخ

سلام میخواستم بدونم روز عید قربان مراکز تجاری دبی تعطیلن؟چون اونجا واسه این عید ٤روز تعطیله

یدالله27 فروردين 1392 20:37
-6
پاسخ

خوش بگذره ما خوب پول نداریم.جمکرانم به زور میریم

فرشاد17 آذر 1391 20:31
-4
پاسخ

واقعا عالی بود مرسی از اطلاعاتتون

علیرضا09 آذر 1391 21:25
-6
پاسخ

از توضیحات شما ممنون هستم . توضیحات خوب بود و می تواند راهنمای خوبی برای افراد علاقه مند باشد . با تشکر و آرزوی موفقیت

مهران07 آذر 1391 17:25
-6
پاسخ

اطلاعات خیلی عالی بود خیلی ممنون

 
Web Analytics