لست سکند: تور لحظه آخری | رزرواسیون هتل، رزرو بلیط هواپیما،تور نوروز 95، تور تایلند, تور دبی, تور مالزی, تور آنتالیا, تور استانبولسفرنامه بدروم، هتل یاسمین ریزورت

21 مرداد 1392 00:00 53 سفرنامه بدروم

سلام به همه عزیزان

نیمه دوم تیرماه امسال قصد سفر به ترکیه را داشتم که با مطالعه مقالات و جداول تورهای سایت لاست سکند در بین انتخاب شهرهای ساحلی تصمیم سفر به شهر زیبای بدروم گرفتم . فاکتورهای مورد نظر من برای انتخاب هتل مواردی از این دست بود: پنج ستاره یوآل ، داشتن مساحت بزرگ وساحل اختصاصی ، امکانات و راحتی بالا ، و همچنین موارد قابل توجه برای راحتی و سرگرمی خانواده ام که قرار بود بعد از مدتها به سفر خارج از کشور برویم. ودر نتیجه با جستجو در این سایت و مشاوره آژانس مربوطه هتل یاسمین را انتخاب کردم ، در اینجا سعی دارم به نکاتی بپردازم که شاید در تصمیم دیگر هموطنان عزیز در انتخاب هتل کمکی کرده باشم.

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

هواپیما از خطوط هوایی ترکیه بنام "اونورایر" بود که از لحاظ تمیزی و برخورد پرسنل خوب بود فقط فاصله صندلیها کم بود که مقداری مشکل ایجاد میکرد ،پذیرایی هم خیلی معمولی بود بنظرم پذیرایی پرواز ماهان خیلی بهتره، انتظار داشتم پس از یک روز پراسترس جهت انجام کارهای عقب افتاده و 5 ساعت رانندگی از شهرستان تا رسیدن به فرودگاه امام و خستگی و فشارهای دیگر ، حین پرواز بتوانم استراحت کنم و قدری بخوابم ولی همانطور که گفتم صندلیها راحت نبود و این امر میسر نشد.هواپیما جهت سوخت گیری در فرودگاه آدانا نیمساعت توقف کرد و سپس راهی فرودگاه میلاس شدیم.

سفرنامه استانبول

پس از طی پرواز نسبتا طولانی (مجموعا چهار ساعت) و ورود به فرودگاه خلوت و فوق العاده تمیز بدروم تشریفات فرودگاهی بدون مشکل و سریع انجام شد و سوار اتوبوس شدیم و حین گوش دادن به صحبتهای لیدر با وجود خستگی زیاد چشم از مناظر زیبای مسیر و شهر بدروم برنمیداشتیم ، خانه های دو و سه طبقه وتماما با رنگ سفید و پوشیده شده از گلهای کاغذی ارغوانی رنگ از مشخصه های بارز این شهر است که گویا جزو قوانین ساخت و ساز آنجاست و اینگونه نماها شامل هتلها هم میشد.

سفرنامه استانبول

اما همچنان التهاب اینکه هتلی که انتخاب کرده ام آن چیزی هست که در نظر داشته ام یا نه همراه من بود ،از داخل بدروم رد شدیم ، خیابانهای خلوت و تمیز و عمدتا اتومبیلهای اروپایی ، بر عکس دبی اتومبیلهای کره ای و ژاپنی زیاد به چشم نمیخورد و نشان از دادوستد این مناطق با اروپا دارد ، هتل ما تقریبا بیست کیلومتر بیرون از شهر قرار داشت در مسیر مسافران هتلهای یلکن و لابلانژ پیاده شدند من هم با دقت آن هتلها را نگاه میکردم مشخصاتی که از این هتلها در هنگام جستجو در سایتها در ذهن داشتم با هتل خودم مقایسه میکردم و حس دلهره آمیخته با هیجان رهایم نمیکرد....

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

در انتها نوبت به هتل یاسمین رسید، پس از طی یک سربالایی تند و پس از آن وارد شدن به یک سراشیبی، ساختمان هتل و محوطه و ساحل آن پدیدار گشت که در نگاه اول حس خوبی به من داد و قدری آرامم کرد ، در هنگام ورود به لابی هتل سقف بزرگ و گنبدی شکل آن جلب توجه میکرد و از نکات جالب آن قرار گرفتن میز و صندلی دقیقا در مرکز آن بود که انعکاس زیاد صدا در آن نقطه باعث سرگرمی مسافرین خصوصا بچه ها می شد.

سفرنامه استانبول

تقریبا ساعت 7 صبح بود که به هتل رسیدیم ، باز بودن در و پنجره های لابی و رستوران هتل و خنکی هوا در آنموقع از تابستان برایم قدری عجیب بود خصوصا اینکه من در شمال کشور زندگی میکنم و همیشه نگران شرجی بودن هوا در آنموقع از سال بودم ولی با توجه به خصوصیت دریای اژه به هیچ وجه هوا شرجی نبود و هوای بسیار مطبوعی در جریان بود.

سفرنامه استانبول

همچنان استرس اینرا داشتم که چه اطاقی نصیب ما خواهد شد و آیا به خانواده ام خوش خواهد گذشت یا نه ولی باید تا ساعت دو صبر میکردیم تا اطاق را تحویل دهند هرچند مسئول ریسپشن به ما گفت اگر واحدی خالی باشد زودتر به شما تحویل خواهیم داد و برای دیگر مسافران همین اتفاق افتاد ولی چون من درخواست سوئیت فامیلی کرده بودم باید تا مهلت اعلام شده صبر میکردم.

مسئول ریسپشن هتل با خوشرویی به ما گفت تا هنگام تحویل اطاق تمامی امکانات هتل در اختیار شماست و میتوانید استفاده کنید.برای صرف صبحانه به رستوران بزرگ هتل رفتیم که سالن بزرگ آن به دو قسمت تقسیم میشد و در بیرون دوتراس بسیار بزرگ داشت که یکی رو به دریا بود منظره بسیار زیبایی داشت ، صبحانه مفصل هتل میتوانست هر سلیقه ای را راضی کند : بیش از 14 مدل پنیر و 15 نوع کالباس و انواع مربا و عسل و شکلات(هم داخل ظرف و هم بسته بندی) انواع نان با قابلیت تست شدن در دستگاه ، انواع سبزی خوردن میوه و آبمیوه ، انواع چای و نسکافه و قهوه ، تخم مرغ آبپز و نیمروی داغ و املت و خوراکهای لوبیا و قارچ و فرنی و شیربرنج وانواع ماست میوه ای و البته پنکیک داغ و خوشمزه که پای ثابت صبحانه ما شده بود.

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

پرسنل رستوران هم دائم در حال سرکشی بودند و با ادب و خوشرویی با همه برخورد میکردند. هوای مطبوع تراس هتل و منظره زیبای آن صبحانه دلنشینی را رقم زد و جالبتر آمدن گنجشک ها بر روی میز های صبحانه بود که خورده های نان را میخوردند و در دلم میگفتم چقدر زمان سپری شده تا اعتماد این پرنده ها اینگونه جلب شود تا اینچنین به انسانها نزدیک شوند....

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

پس از صرف صبحانه بهتر دیدیم چرخی در هتل و محوطه آن بزنیم ، معماری لابی و راهروها و وجود نقاشیهایی با مضمون روم باستان بر روی دیوارها و سقفها جلب توجه میکرد و نشان از گذشته و تاریخ شهر بدروم داشت.

سفرنامه استانبول

در سمت چپ لابی هتل سالن بزرگی شامل آپ پرتغال و ایوان روبه استخر و چند نوع مبلمان وجود داشت ، بزرگی و راحتی بعضی از مبلها به قدری بود که من و خانواده ام توانستیم مدتی را روی آن به استراحت بپردازیم ، چیدمان مبلها به گونه ای حساب شده بود که مبلهای نرم و بزرگ در کنار در و پنجره های رو به استخر و دریا بود و مبلهای چوبی در مرکز سالن قرار داشت و کاربرد آنها را برای استراحت ، گفتگو ،پذیرایی ویا کار با لب تاپ مشخص مینمود.کارکنان بار هم با خوشرویی انواع آپ پرتغال را بدون محدودیت در اختیار مسافرین قرار میدادند ، امکان سفارش بر روی میزها هم بود و پرسنل خانم دائم در حال رفت و آمد بودند.

سپس به سمت استخرها و ساحل رفتیم ، دواستخر مخصوص بزرگسالان با عمق متفاوت و در جوار یکی از آنها استخر کودکان با عمق 50 سانتیمتر قرار داشت که تمیزی آب و محوطه به همراه تختهای کنار آن به همراه چتر به تعداد کافی جلب توجه مینمود ، به سمت ساحل رفتیم که طول آن بیش از یک کیلومتر بود ، از نکات جالب توجه اینکه این هتل هم ساحل شنی داشت و هم ساحل سنگی .

در منتهی الیه چپ ساحل زمین والیبال ساحلی و تفریحات آبی و موتوری قرار داشت که از تنوع بالایی برخوردار بود که البته همه شامل پرداخت هزینه بود.

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

زمین تنیس ، سالن بسکتبال و فوتبال هم از دیگر امکانات ورزشی این هتل بود. تمیزی ساحل و نظم و ترتیب تختها و چترها و اسکله ها در دو قسمت شنی و سنگی قابل توجه بود . وجود دو رستوران با نما ودکوراسیون مختلف و امکانات گوناگون هم در دو قسمت از ساحل جلب توجه مینمود که البته باید رزرو میگردید و شامل هزینه بود. در انتهای راست ساحل هم بیچ کلاب قرار داشت که دارای آلاچیق های زیبایی بود که رایگان قابل استفاده بود ولی برای استفاده از تمامی امکانات باید اجاره میشد.

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

نزدیک ساعت دو بود که اعلام کردند اطاق آماده است پس از تحویل کارتهای هوشمند اطاق و کارت مخصوص حوله ساحل ، قدم بسوی اطاق برداشتم که بازهم نگرانی از چگونگی اطاق و دلهره قبلی به سراغم آمد!

چون تعدادمان 4 نفر بود اندازه اطاق برایم خیلی مهم بود و من از آژانس تقاضای فامیلی روم کرده بودم ولی قطعی نشده بود ، وارد اطاق شدیم و خوشبختانه همان چیزی بود که میخواستیم ، دو اطاق بزرگ با کمد جادار و دو عدد تلویزیون و بالکن رو به دریا ، نزدیکی بالکن به استخر قدری نگرانم کرد و فکر میکردم شاید سروصدای استخر یا موزیک آن اذیتمان کند ولی طراحی اطاقها و درب بالکن طوری بود که وقتی بسته میشد تقریبا هیچ صدایی شنیده نمیشد.این عکس رو از بالکن اطاق خودم گرفتم:

سفرنامه استانبول

کف اطاقها پارکت بود و حتی کف دستشویی هم از پارکت پوشیده شده بود ، تنها نکته منفی آن به نظر من عدم وجود راه آب در کف دستشویی بود که باعث میشد گاهی بعد از حمام روی پارکتها آب جمع شود .مایع دستشویی و شامپو و صابون هم شامل برندهای معروف و مرغوب بود.مسواک و خمیردندان در دستشویی نبود ولی وقتی به خدمتکار هتل گفتیم به ما تحویل داد.سیستم تهویه اطاق هم عالی بود و گاوصندوق با رمز الکترونیکی هم موجود بود.

برای صرف ناهار به رستوران هتل رفتیم ، در ابتدای سالن خوراک داغ تنوری که با خمیر نان و مخلفات گوشتی و گیاهی آماده میشد به شما میدادند که نوع ترکیبات آن هرروز تغییر میکرد.غذاها هم از تنوع بالایی برخوردار بود و فکر گیاهخواران و بیماران را هم کرده بودند ، مثلا در یک روز هم ماهی کبابی بود هم سرخ شده و هم ماهی آبپز. انواع سالاد با سس های مختلف ، پاستا ، ماست ، چندین نوع زیتون ، خورشتهای گوناگون ، ماکارونی و انواع آبمیوه به همراه چند نوع میوه .... شاید تنها نکته منفی در رستوران هتل عدم وجود غذاهای خاص ایرانی بود که باعث گله مندی بعضی از هموطنان ما میشد. دسرهم که جای خودش را داشت ، انواع شیرینی و باقلوا و کیک و کمپوت و کرم کارامل و غیره که البته عدم وجود ژله هم باعث میشد بعضی سلیقه ها راضی نشود.

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

شام رستوران هم بسیار کامل و از تنوع بالایی برخوردار بود ، ارائه بعضی از غذاها با ادویه های مخصوص یا نوع طبخ متفاوت در نوع خود جالب بود مثلا خوراک قارچ و ساردین ترش مزه برای من جالب بود هرچند این امر به سلیقه اشخاص برمیگردد و ممکن است بعضیها خوششان نیاید.

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

روز سوم بود که کشف بزرگی کردم ! در بیرون رستوران و در یکی از تراس ها باربی کیو قرار داشت که در آنجا گوشت ، مرغ یا ماهی را کباب میکردند و خوراک داغ و لذیذی را به شما تحویل میدادند.

سفرنامه استانبول

بعد از نهار و شام هم بستنی قیفی با طعمهای گوناگون مجانی سرو میشد که بسیار دلچسب بود. هر شب بعد از شام هم در داخل محوطه پاپ کورن و نوعی کوکتل آبمیوه مخلوط با تکه های میوه و یخ به همه داده میشد.

نظافت رستوران و رسیدگی کارکنان هم از سطح بسیار بالایی برخوردار بود ، خوشرویی و ادب گارسن ها دائمی بود ولی بعضی ازکارکنانی که در پشت پیشخوانها بودند و بعضی غذاها و آبمیوه را آماده میکردند چهره خسته ای داشتند که شاید بدلیل اوج مسافرت در این فصل بود. برنامه های نمایشی این هتل هم از تنوع برخوردار بود ، یک شب در میان موزیک زنده در محوطه باز ، هر شب نمایش گوناگون از قبیل رقص های سنتی ، آکروبات بسیار جالب ، نمایش کمدی ، مسابقه با حضور مسافران همراه با جوایز ، باله آبی و غیره.

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

مینی کلاب هتل هم دارای پارک کودک و اطاقهایی شامل نقاشی و بازی برای کودکان بود که صبح و عصر برنامه داشت و جالب اینکه تصاویر دوربینهای مداربسته مینی کلاب بر روی دو کانال از کانالهای تلویزیون اطاق قابل دیدن بود و شما میتوانستید خبر کودک خودرا داشته باشید ، اگر کودکی به خاطر بازیگوشی و شنا به مینی کلاب نمیرفت ، خود کارکنان به سراغ خانواده ها می آمدند و به کودکان پیشنهاد میدادند و گاهی اوقات با کودکان و حتی والدین کار و تمرین میکردند و آنها برای اجرای نمایشی آماده میکردند که شبها قبل از شوتایم برگزار میشد وشامل جایزه هم بود.

سفرنامه استانبول

اما کار گروه نمایش یا به اصطلاح تیم انیمیشن هم جالب توجه بود ، تعدادی دختر و پسر جوان پرانرژی و خوش اخلاق که اجرای کارهای نمایشی ، مسابقات و تمرینات مخصوص کنار استخر را برعهده داشتند که هیچگاه خنده از لبانشان محو نمیشد. این گروه کارشان را خوب بلد بودند و با هماهنگی با مسئول موزیک یا دی جی لحظات بسیار شاد و هیجان انگیزی را بوجود می آوردند ، کیفیت سیستمهای صوتی هم بسیار خوب بود و آزاردهنده نبود من با توجه به حرفه و علاقه ام به این مسائل خیلی دقت میکردم .

سفرنامه استانبول

گیم سنتر یا مرکز بازی هتل هم دارای بیلیارد ، فوتبال دستی ، دستگاههای بازی میکانیکی و کامپیوتری که اگرچه پولی بود ولی کیفیت دستگاههای بازی و میز بیلیارد از استاندارد بالایی برخوردار بود و ارزشش رو داشت.

در طبقه همکف هتل که دوطبقه زیرتر از لابی قرار داشت و یکی از راههای ورود به ساحل بود شامل راهرویی با معماری زیبا و ستونهای بزرگ ، تعدادی سالن کنفرانس ، فروشگاه ، آرایشگاه و سالن ورزش و بدنسازی با تجهیزات کامل و همچنین مرکز سونا و حمام ترکی و انواع ماساژ قرار داشت.

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

با توجه به معماری ساختمانها در شهر بدروم ، این هتل نیز به تبعیت از این موضوع دارای تعداد زیادی ویلاروم در تپه های قسمت شرقی بود که دارای چشم انداز فوق العاده ای بود و به علت قرار گرفتن در سربالایی های تند تپه جهت حمل و نقل مسافرین تعدادی ماشینهای کوچک شبیه آنچه در زمینهای گلف استفاده میشود قرار داده شده بود که به جابجایی مسافرین و پرسنل میپرداختند.قدم زدن در ساعاتی از روز در بین این ویلاها و تماشای مناظر زیبای مشرف به دریا خالی از لطف نبود.

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

آکواپارک یا سرسره های آبی هم دور از استخرها ودر قسمت شرقی قرار داشت که شامل سه نوع سرسره با شکل و سرعتهای مختلف به همراه مراقب بود ، مسیر رفتن به بالای سرسره ها هم جالب بود ، تخته های پوشیده شده با موکت نرم سبز رنگ که در دو طرف مسیر پر از گلهای زیبا بود و به هیچوجه شما را مانند طی مسیر پلکانی از سرسره های دیگر جاها خسته نمیکرد.

سفرنامه استانبول

حتما توصیه های خیلی از مسافرین را شنیده اید که از تورهای معرفی شده توسط لیدر استفاده نکنید و خودتان تور را انتخاب کنید ، من هم به این نتیجه رسیدم ، تور کشتی که لیدر ما معرفی کرد در مقایسه با قیمتش چنگی به دل نمیزد ، نفری پنجاه دلار با ناهار و آبمیوه و برای کودکان نصف قیمت ، البته اینطور که متوجه شدم تور کشتیهای بدروم شبیه آنتالیا نیست ، کشتیها از نوع چوبی دست ساز و معمولا بدون موزیک ، اکثر مسافرین آنجا بیشتر بدنبال آرامش و گرفتن و آفتاب بودند ولی توصیه میکنم مناظر زیبای دریای اژه و شنا در آن را ازدست ندهید.

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول

با توجه به فاصله 20 کیلومتری هتل از شهر به راحتی میشد با سرویسهای شاتل هتل و یا با دلموش به مراکز خرید مانند سوکه یا میگروس رفت اگرچه این مراکز بیشتر به ارائه برند و مارکهای معروف میپردازند و نباید دنبال خرید ارزان بود. در مجموع من و خانواده ام اقامت خوشی در این هتل داشتیم و بجز چند مورد کوچک که ذکر کردم نقطه منفی دیگری ندیدم.

سفرنامه استانبول

یکهفته اقامت در این هتل به سرعت برایمان گذشت ، اوقات خوشی را سپری کرده بودیم و احساس رضایت را در چهره خانواده ام میدیدم . طبق برنامه اطاق را تحویل دادیم و بسمت فرودگاه رفتیم و بدون تاخیر سوار هواپیما شدیم خوشبختانه هنگام برگشت هواپیما از نوع ایرباس 321 بود و صندلیها خیلی راحت تر از زمان رفت بود ، مسافران از خاطرات و تجاربشان برای یکدیگر صحبت میکردند که خالی از لطف نبود ، نکته مهم اینکه اگر میخواهید از برنامه های فراوان شبانه بدروم استفاده کنید بهتر است هتل نزدیک به شهر یا داخل شهر را انتخاب کنید تا سریعتر به برنامه ها برسید، اگر هم دنبال یک جای دنج با آرامش میگردید که این هتل خیلی عالی بود .

ممنونم از سایت لست سکند که بانی این سفر خاطره انگیز شد ، سفر به شهر زیبای بدروم و اقامت در این هتل را به دوستان عزیزی که قصد سفر دارند توصیه میکنم . با تشکر از توجه شما عزیزان.


سفرنامه استانبول


نویسنده : آقای مهرداد گرامی


نظرات
مرتب سازی نظرات بر اساس:
تعداد نظرات در هر صفحه:
فرن08 شهريور 1395 04:51

سلام.ممنون از توضیحات دقیق و خوبتون.من هفته دیگه میخوام برم بدروم.ولى بین هتل وو با یاسمین موندم.میشه راهنمایی کنید
اگر هر دو خوب نیستن جاى بهتر معرفى میکنید.شیک و تمیز بودن داخل اتاقم و بزرگ و قشنگ بودن محوطه هتل و ساحل بیشتر مد نظرم هست

رها16 شهريور 1395 13:01

سلام هتل وو بسیار هتل شیک و تمیز و خوبیه.من دو سال پیش آنجا بودم و بسیار خاطرات خوبی داریم.اگه به این هتل میرین حتما رستورانهای آلاکارته رو رزرو کنین و استفاده کنین.مخصوصا رستوران ایتالیایی.خوش بگذره

khmm03 خرداد 1395 14:47

از توضیحات کافی آقای گرامی متشکرم .

مهران06 شهريور 1394 09:58

امیدعزیز با سلام و احترام لطفا نام دوپاساژمعروف بدروم رو که ذکر کردی بنویس برام اگه امکانش هست.باتشکر

امید04 مهر 1394 15:10

با سلام مهران جان، مرکز خرید Midtown بدروم ، مرکز خرید Oasis و پاساژ اونیو از معروف ترین ها در شهر بدروم هستند.

پرنیان21 تير 1394 12:47

با سلام
آیا بدروم برای کسی که قصد خرید هم داره محل مناسبیه ؟ ما می خوایم به خاطر خرید تور ترکیبی بدروم و ازمیر و بگیریم آیا این کار عاقلانه است ؟ چون هزینه بیشتری باید پرداخت کنیم . هم آرامش بدروم و تفریحاتشو می خوایم و هم خرید لطفا راهنماییمون کنید

امید06 مرداد 1394 18:26

با سلام
من خرداد ماه بدرو م بودم هتل یاسمین.بدروم شهر فوق العاده ایه و پاتوق تفریحی مردم ترکیه است . در جواب شما به نظر من نیازی به تور ازمیر صرفا جهت خرید نیست. تو بدروم دو تا پاساژ خیلی خوب داره(تا جایی که من می دونم و دیدم) که براحتی میشه حجم بالایی خرید داشت. داخل شهر بدروم هم فروشگاه های زیادی برای خرید وجود داره و شما می تونی با پول تور ازمیر خرید بیشتری تو بدروم انجام بدی.
ضمنا اگر کسی اطلاعات بیشتری راجع به هتل یاسمین خواست من در خدمتم.

بیتا07 مرداد 1394 12:05

هتل خوب بود؟شما توی کلاب روم بودین؟ تمییز بود؟برای رفتن به مرکز شهر چه قدر هزینه میکدرین؟

پرنیان14 مرداد 1394 13:32

مرسی از توضیحاتتون درباره خرید یک سوال دیگه . برنامه های شبانه بیشتر داخل شهر هستش ؟ یعنی اگه هتل دور از شهر باشه تفریحات فقط محدود به هتل میشه ؟

نگین14 تير 1394 22:21

سلام ،در مورد هتل اماراایسند اطلاعی ندارین؟کیفیت این هتل چطوره؟؟و رستوران alacarte برای بار اول مجانیه؟

نیلوفر05 تير 1394 22:27

دوست عزیز لطفا در خصوص هتل وو بیشتر توضیح بدید ما امسال مرداد قصد سفر داریم و این هتل رو انتخاب کردیم. غذاش چطور بود؟ برنامه های شب؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

الهام06 تير 1394 16:14

هتل وو بدروم بیشتر شبیه یک دهکده است با کوچه های سرسبز و پر از گل که بسیار زیباست، اتاق ما در قسمت نوساز هتل بود که خیلی خوب بود توی اتاق یک تخت دو نفره و یک کاناپه تختوابشو بود، شامپو ، نرم کننده مو، لوسیون بدن، صابون و... فقط دمپایی و مسواک و خمیردندان نداشت. پرسنلش خوشرو و حرفه ای بودند، غذاهاش خوب بود من دوست داشتم، کنار ساحل و دریا بستنی به راه بود، بار داخل لابی خیلی خوب بود و میکسهای خوشمزه ای درست میکرد، غذا هروقت میخواستی بالاخره تو یکی از رستورانهاش بود. تیم انیمیشن خیلی خوبی داشت هر شب یک برنامه داشت، جمعه شب برنامه بود که عالیییییی بود، در طول روز هم برنامه های شادی برای مسافران داشتند مسابقه و بازی و... ولی با توجه به تعداد زیاد مسافران ایرانی در این هتل هیچ برنامه خاصی برای ایرانیها نبود حتی پرچم ایران هم جزء پرچمهای زیادی که جلو در هتل بود، نبود. که من اینو یکم دوست نداشتم البته اونجا هم اعلام کردم.

kj105929 خرداد 1394 18:22

سلام.میشه لطغا بفرمایید نقاط دیدنی بدروم که جزو آثار باستانی برتر ترکیه و عجایب هفتگانه جهان هستند رو چطوری از هتلها میرن؟کدوم هتل دسرسی بهتری برای این کار رو داره
کامبیز.ج.

الهام بیاتی06 تير 1394 16:18

اکثر تورها یک روز گشت شهری دارن، تور ما آمفی تاتر و آسیاب بادی برد ولی یک قلعه هم بود که باید جداگانه خودتان بروید. رفت و آمد در شهر بدروم راحته با مینی بوس هرجا که بخواهید میتونید بروید هزینه هر نفر 3 لیر و 3.5 لیر البته تا اونجا که من سوار شدم.

kj105922 تير 1394 13:12

متشکر از شما خانم الهام بیاتی

آذرخش جلایی23 شهريور 1393 22:56

سلام مرسی از اطلاعات خوبتون واقعا هیچ جا تعریف درست یا اطلاعات کافی از بدروم ندادن.می خواستم بدونم هتل thor luxury چه طوره؟دقیقا کجای بدروم؟با مرکز شهر چقدر فاصله داره؟کیفیتش خوبه؟

radman31 تير 1393 15:45
-10
پاسخ

من تیرماه 1393 به بودروم و هتل wow رفتم. هتل مناسبی بود و برخورد خوبی داشتند و حتی در خصوص تهیه اتاق مورد نظر خیلی سعی میکردند که نظر ما را تامین کنند. مهمترین ویژگی خوبشان سرویس دهی پذیرایی در هتل بود.

اشکال عمده هتل در اتاقهایش بود که کمی کهنه بودند. البته برخی را تازه بازسازی کرده‌اند. در ضمن زمین بسکتبال هم نداشت. سرسره آب و زمینهای تنیس خوبی داشت. محوطه استخرش کمی کوچک است ولی مناسب بودند.
اگر حواست نباشد ملحفه‌ها را هر روز عوض نمیکنند و فقط مرتب میکنند و باید حتما متذکر شوی.
اما کارکنانش نسبت به اشیای جامانده در محوطه بی تفاوتند و این عیب بسیار مهم آن هتل بود. از جمله پسرم که کوله پشتی محتوی راکت پینگ پنگ و ساعت مچی و دوربین شکاری و کتاب رمان و برخی وسایل مورد نیاز روز را با خودش حمل می‌کرد که طی روز به اتاق مراجعه نکند(‌مانند بسیاری از مسافران) که متاسفانه در یک روز مانده به آخر تور، در محوطه رستوران کنار استخر جا میگذارد و پس از مراجعه دوباره اثری از وسایل دیده نشد و از قضا کلید اضافی اتاق نیز درون کوله بود و بدین ترتیب افزون بر پیدا نشدن وسایل حدود 30دلار بابت کلید اضافی مفقودی هم خسارت به هتل دادیم(‌البته کلید و قفل اتاق هم معیوب بودند و حتی یکبار تکنیسین هتل با زحمت توانست درب اتاق را باز کند).
منظورم این است که باید خیلی مراقب پرسنل هتل بود چون از طبقه پایین جامعه هستند و تعداد زیاد کارگر هتل نیز بیانگر حقوق پایین آنها را میرساند که هتل نیروی زیادی میگیرد؛ و به احتمال زیاد وسایل توسط خود کارکنان هتل برداشته شد. زیرا به نظر نمی‌آید مسافرانی که چندین میلیون هزینه کردند ، بخاطر 300 دلار چنین کاری بکنند. و متاسفانه سوپروایزر روز هتل نیز بی تفاوت به این موضوع بود و هیچ تلاش و یا فراخوانی از پرسنل هتل ننمود.

اما از فروشگاههای السی واکی و oacis و میتان و چند جای دیگر خرید خوبی میتوانید داشته باشید.

reza7662220109 دى 1394 10:07

عزیز من شنیدم یکی از مزایای این هتل( Wow Bodrum) اینه که داخل شهر هستش و به محض اینکه از درب هتل بیرون بیایم مستقیم داخل شهر هستیم و نیازی به تاکسی و ... نداره. آیا این موضوع صحت داره؟

ف ا05 شهريور 1392 17:51
-1
پاسخ

سلام آقای گرامی
دستتون درد نکنه بابت نوشتن این سفرنامه زیبا. من بعد از اعلام نتیجه مسابقه خوندم. الحق که ارزش تقدیر داشت. امیدوارم همیشه در سفرهای خوب باشید و با خانواده عزیزتان همیشه به سلامت برگردید.

علی حسن نژاد30 مرداد 1392 14:35

جناب گرامی مثل همیشه عالی و کم نظیر ... موفق باشید

Ali26 مرداد 1392 13:21

با سلام ما 10 نفریم میخوایم بریم بدروم آیا میتونیم تا روزای اخر منتظر آفره لحظه آخری باشیم؟ یا فکر میکنید اینکار ریسک داره

MSA27 مرداد 1392 18:39

تور لحظه آخری مناسب خیلی شیرینه و می چسبه ولی اگه گیرت نیاد اون چیزی که میخوای رو، بهمون اندازه تلخ میشه.
امسال بیشتر فصل آفرای کوش آداسی و آنتالیاست (بررسی و پایش 2 ماهه سایت نشون میده) البته واسه 2 یا 4 نفر ریسکش کمه ولی شما با این تعداد!؟ همچنین امسال آفر خوب هم خیلی کم بوده. همسفر هتل سورملی رو الان دارن با قیمت خوب میده. هرجا رفتید خوش باشید

Ali26 مرداد 1392 13:10

با سلام خدمات آقای گرامی . آیا فکر نمیکنید که منتظر ماندن تا کمتر از 48 ساعت مانده به پرواز برای گرفتن تور و استوار کردن تمام برنامریزی های مربوط به یک هفته سفر بر احتمال پیش آمدان تور لحظه آخری ریسک بالایی داشته باشه؟ منظورم اینه که ممکنه هیچ توری آفر نخوره, و اون موقع چه باید کرد. . . ؟

مهرداد گرامی27 مرداد 1392 10:13

سلام دوست عزیز
بله قبول دارم که ریسک بالایی داره و البته تفاوت قیمت هم قابل توجه است ، ما که چهار نفر بودیم حالا شما که ده نفر هستید تفاوت قیمت در تور لحظه آخری بسیار خواهد بود.
یک نکته دیگر اینکه به تجربه ثابت شده تورهای لحظه آخری(خصوصا تورهای ترکیه چون ویزا نمیخواهد) از ابتدای تابستان به سمت اواسط تابستان حالت نزولی دارد و هرچه به سمت انتهای تابستان نزدیک میشویم به مرور آفرها بیشتر میشود (نمونه اش در همین سایت مثلا دوهفته پیش تقریبا تور لحظه آخری ترکیه نداشتیم ولی الآن بیشتر شده) ، با توجه به اینکه اکثر پروازهای شهرهای ساحلی ترکیه روزهای پنجشنبه و جمعه میباشد اوج آفر این تورها در روزهای سه شنبه و چهارشنبه اعلام میشه .....
حالا تصمیم با شماست ، امیدوارم توضیحات من کمکی کرده باشد ، موفق باشید.

reza7662220109 دى 1394 10:06

عزیز تمامی تورهای ترکیه از ابتدای تابستان تا اواسط شهریور نرخشون صعودی هستش. توی شهریور هم که اوج قیمت تورهای ترکیه هست. تورهای لحظه آخری هم به تبع اون در این مقطع زمانی گران تر هستند.

sadeh23 مرداد 1392 21:27

سلام
من تا حالا با تور سفر نرفتم و میخوام این کار رو انجام بدم

میشه بفرمایید چطور میتونم یه آژانس مسافرتی قابل اعتماد پیدا کنم؟ و مراحل بعد از انتخاب تور رو هم میفرمایید؟ مثلا اینکه برای هر تور چتد هتل رو مینویسن یعنی چی و چطور باید مناسبترین(و نه الزاما بهترین )رو انتخاب کرد؟
هتل با خدمات U-All و یا B-B یعنی چی؟
اگه بخوایم با اتوبوس بریم هزینه ها چه فرقی میکنه؟ سایر موارد چه فرقی میکنه؟ چه چیزهایی رو از دست میدیم؟
ممنون میشم توضیخات کاملی از اولین محله تا اخرش بدید
با تشکر

مهرداد گرامی24 مرداد 1392 09:19

سلام دوست عزیز
آژانسهایی که در این سایت نامبرده میشوند معتبر هستند ولی اینکه میفرمایید آیا قابل اعتماد هستند یا نه بستگی دارد که چه چیزهایی مدنظر شماست ، اینکه برای یک تور چند هتل نامبرده میشود با توجه به امکانات و پارامترهای هتل قیمتهای مختلف هم ذکر میشود که البته بازهم باید ببینید سلیقه شما چیست و البته الزاما گران بودن دلیل بر بهتر بودن از نظر خیلیها نیست ، سلیقه و روحیه افراد، سفر مجردی یا سفر با خانواده ، سفر تجاری ، زمان سفر به لحاظ فصول مختلف سال و خیلی چیزهای دیگر میتواند در انتخاب تور یا هتل دخیل باشد ، بنظرم بهترین راه حل مطالعه دقیق مشخصات هتلها و رجوع به سایت آنها ، کامنتهای مردم ، سفرنامه ها و مشورت با آژانسهاست ...
توصیه میکنم حتما این لینک را مطالعه کنید تا پاسخ خیلی از سوالات خود را بیابید:
ttp://www.lastsecond.ir/hotels/Yasmin_Resort/
موفق باشید.

kazem22 مرداد 1392 22:17

با سلام و تشکر از توضیحات خوب دوست عزیز . من قصد رفتن به بدروم را دارم بهترین هتل پیشنهادیتان برای مجردین بدون محدودیت قیمتی . کدام هتل میباشد

مهرداد گرامی23 مرداد 1392 14:29

سلام دوست عزیز
هنگام برگشت در بین مسافرین هواپیما میشنیدم که دوستانی که به هتل WOW رفته بودند خیلی راضی بودند چون داخل شهر هست و به برنامه های شبانه براحتی دسترسی داشتند .

MSA22 مرداد 1392 14:02
-2
پاسخ

دوست عزیز، آقای گرامی با سپاس از شما بابت متن زیباتون
بنده نیز در حال تهیه سفرنامه بودم ولی با توجه به نزدیکی تاریخ سفرم با سفر شما (بازگشت 17 مرداد) و شباهت بسیار موارد و عکسها با مطالب شما که بسیار هم جامع بود نیمه کاره رها کردم و فقط به ذکر نکاتی تکمیلی اشاره میکنم:

1- رستورانهای A'la carte هتل (3 رستوران ترکی، ایتالیایی و دریایی – سرو فقط شام) رو هر اتاق (نه هر مهمان) طی اقامتش یکبار از طریق سیستم رایانه ای موجود در لابی هتل می تونه از قبل رزرو کنید (حداقل یک روز قبل، ولی واسه رستوران ترکی که مشتری بیشتری داره، حداقل 2 روز قبل. پیشنهاد میکنم اگه برنامه تورهاتون مشخص بود در روز اول اینکارو انجام بدید). رستوران ترکیشو حتما برید چون میتونید کباب کوبیده و چنجه خودمون رو (البته با اسم ترکی که یادم نیست) نوش جان کنید که خیلی هم با کیفیته. توجه کنید که هیچ کدوم برای بار اول هزینه ای در بر ندارد.

2- قیمت تورها همیشه توی ماه رمضان ارزونتره مثلا من 10 مرداد 3150 گرفتم.

3- این هتل واسه کسایی که به شهر بدروم و استفاده از امکانات و گردش شبانه در آن علاقه دارن، هزینه رفت و آمد و زمان 30 دقیقه ای رو تحمیل میکنه ولی بنظر من از نظر درجه بندی و قیمت بسیار مناسب می باشد. البته هتلهای خوبی چون کفالوکه، رکسوس و... هم هستن که میشه بر حسب بودجه ازشون بهره برد. wow نیز چون داخل شهره از قیمت بیشتری برخورداره با امکانات تقریبا مشابه ولی ساحل شلوغ و کوچک به نسبت یاسمین.

4- این هتل ساحل و اسکله ای داره که اگه شما علاقه مند طبیعت زیر آب و ماهیهای اون هستید میتونید تجربه خوبی داشته باشید کافیه با یه تیکه نون از پلکان اسکله بداخل آب برید و ببینید که چطور صدها ماهی برای غذا خوردن از دست شما دورتون جمع میشن. فوق العادس. عینک غواصی یادتون نره.

5- گفته دوستان مبنی بر گرانتر بودن تورهای پیشنهاد شده توسط تور لیدرها در بدو ورود رو تایید میکنم چون تور کشتی 45 دلاری ایشون رو بنده با تخفیف 30 دلار از دکه خود هتل گرفتم (مستقر در مسیر منتهی به ساحل-تخفیف بگیرید) و مکان سوار شدنش هم اسکله خود هتل بود. با توجه به تجارب قبلی خیلی فرقی هم توی خدماتشون نداشت (ناهار و بدون ).5 ساحل توقف داشت که شنا توشون لذت بخشه.

6- اگه مدیریت سایت سانسور نکنه باید بگم که کلا هرجای دنیا برید بدترین اتاقارو از نظر چشم انداز و موقیعت به ایرانیا میدن و البته این به ضعف آژانسای ما برمیگرده که واسه کاهش قیمت تورها به این نکات کاری ندارن و یا شاید خودشون استقبال هم میکنن. 2 سال پیش هتل سورملی کوش آداسی که بودیم به ایرانیا، توی 3 طبقه اول اتاق میدادن، بعدا درهمین سایت متوجه شدم ط سوم به بالا بازسازی و دکوراتیو جدید شده، چون همه اتاقای هتل توی هر طبقه دید به دریا رو داشتن. درون ساختمون اصلی هتل یاسمین هم اتاقایی وجود داره که دقیقا لب استخره که هم حسنه هم عیب، یا به حیات خلوت دید داره و یا به شهرک که اصلا مطلوب نیست پس مواظب این موضوع باشید چون اونجا کسایی رو دیدم که از موضوع شاکی بودن.

7- اتاقای کلاب روم یا همون ویلایی ها بر خلاف گفته دوستمون که مصیبت نامیدن! محیطی بسیار آرام با چشم انداز خلیج ترگوتریس داره (البته اگه طبقه دوم باشید دید بهتره، کلا 2 طبقه با دو ورودی جدای شمالی و جنوبی مستقل از هم-مستقر در تپه ای با شیبی به سمت دریا) و شما رو یاد شهرکهای شمال خودمون میندازه. رفت و آمد به ساختمان اصلی با مینی کارها بسرعت انجام میشه. ما حتی ساعت 2 صبح نیز بیشتر از 4-5 دقیقه معطل نشدیم. جدا از اون فاصله دورترین ویلا با ساختمان اصلی پیادش 5 دقیقس. البته باید سن و سال و داشتن کودک خردسال رو در نظر داشت. ظرفیت هر ماشین 5 نفر هست. کلا انتخاب بین دو نوع اتاق سلیقه ای هستش.

8- نکته بعدی در خصوص زمان ترانسفر بین فرودگاه عدنان ازمیر تا بدرومه که توی اکثر آفرها خورده 240 کیلومتر یا 3 ساعت. البته 4-3 ساعت تقریبا درسته ولی در رفت اضافه کنید: 1 ساعت توقف بین راه-2 ساعت عبور از ورودی شهر بدروم تا آخرین هتل که اینجا همون یاسمین باشه (اونهم بخاطر بزرگی اتوبوس و کوچه پس کوچه های باریک مسیر بود که مجبور بودیم واسه پیاده کردن مسافرای کفالوکه طی کنیم. بیشتر تورهای اروپایی از مینی بوس و ون واسه ترانسفر استفاده می کردن). و در برگشت: 2 ساعت توقف واسه خرید از outlet سوکه رو هم حساب کنید میبینید 7 تا 9 ساعت طول کشیده. فرودگاه میلاس هم که فقط یه پرواز بهش هست هم گرونتره هم بین راه سوخت گیری از 0.5 تا 3 ساعت داره (3 ساعت واسه یکی از دوستان پیش امده بوده). مسیر بین 2 شهر بسیار زیبا و سر سبز هست. این موارد رو شاید نتونید تغییر بدید ولی دانستنش واسه برنامه ریزی و آمادگی بد نیست.
با سپاس

مدیریت سایت22 مرداد 1392 14:11

دوست عزیز
ممنون از توضحیات بسیار خوب شما

همین توضیحات + امتیازات رو میتونید در قسمت هتل ها وارد کنید و شانس خودتون رو در مسابقه مذکور بیازمایید.

به این لینک مراجعه کنید:
http://www.lastsecond.ir/hotels/Yasmin_Resort/

MSA22 مرداد 1392 14:41

بله حتما، در حال آماده سازی متن هستم.
سپاس مجدد

مهرداد گرامی22 مرداد 1392 19:36

خیلی ممنون بابت توضیحات تکمیلی که فرمودید
بله من هم با شما در مورد کلاب روم موافقم ، خودم دیدم که بعضیها بخاطر چشم انداز زیبا تمایل به گرفتن کلاب روم داشتن ، بعضی موارد هم که به سلیقه افراد برمیگرده مثلا خانواده ای را دیدم که درخواست کرده بود اطاقشان را عوض کنند و اطاق هم کف لب استخر را به آنان بدهند و لیدر با تعجب به آنها میگفت که آن اطاقها ارزانترند و زیاد طرفدار ندارند چرا شما میخواهید؟!
رستوران ترکی و ایتالیایی هم از دستمان در رفت ! چون لیدرمان گفته بود که پولی است.
در مورد زمان ترانسفر هم باید عرض کنم که پرواز ما مستقیم به فرودگاه میلاس بود و فقط همان نیمساعت توقف در آدانا بابت سوختگیری را داشت و فاصله فرودگاه تا هتل خیلی طولانی نبود. باز هم تشکر از توجه شما و مطالبی که فرمودید.

دانیال عبدی22 مرداد 1392 21:33

سپاس از نقد زیباتون !
شما میتونین به ما راجع بهخود بدروم اطلاعات بیشتری بدین ؟!

مهرداد گرامی23 مرداد 1392 10:30

دوست عزیز
فکر کنم مطالعه این مقاله خیلی کمک کنه در مورد بدروم توضیح داده و هم در مورد دیگر شهرهای ساحلی و مشخصه های آنها:
http://www.lastsecond.ir/news/All_Inclusive/

دانیال عبدی24 مرداد 1392 21:31

هاها! اگه نظرات اون مقاله رو نگاه کنید نظر مبسوط من رو در نقد اون مقاله میبینید! ;)

MSA23 مرداد 1392 10:20

سپاس از توجهتون.
خدمتتون عرض کنم، بدروم شهر یا بهتر بگم دهکده ی ساحلی کوچکی است که به شهر همیشه زنده معروفه و اونهم بخاطر برنامه های شبانه و رستورانهای اون می باشه که از حدود 11 شب به بعد باز می باشن البته شهر همیشه بیدار نه به معنای مثلا نیویورک (که به همین نام معروفه) چرا که در بدروم شما امکانات مدرن شهری از قبیل مترو و BRT و ... نخواهید دید و این به دلیل کوچک و فصلی بودن شهر می باشه (جمعیت مقیم حدود 650 هزار نفر که در تابستان به 2 تا 3 میلیون می رسه البته طبق گفته تور لیدرمون) بنابر این انتظار نداشته باشید با شهری شلوغ و پر ازدحام مواجه باشید. این دهکده در بخشی شامل کوچه و پس کوچه هایی باریک و قدیمی البته تمیز با ظاهر اروپایی و ساختمانهایی حداکثر 3 طبقه با رنگ سفید (الزام شهرداری) می باشه که اسکله های قایقرانی و برخی ابنیه تاریخی توش مشهورن. اطراف شهر نیز چشمه هایی با خواص درمانی و مکانهای باستانی وجود داره که اگه همه رو بخواهید برید 5 روز کامل زمان لازم دارید. اصولا چون هدف بنده و همراهان، استراحت و تجدید قوا بعد از سالی پر مشغله بود به همین علت از پیش، قصد گشت گذار در شهر و خرید رو نداشتیم به همین علت متاسفانه نمیتونم جزئیات بیشتری خدمتتون عرض کنم. من بدنبال ریزورت و مکانی آرام، بدور از شلوغی بودم و مهمتر از همه با ساحلی تمیز و زیبا که در یاسمین به خواسته ام رسیدم (نظر شخصی: سواحل بدروم، کوش آداسی و مارماریس به نسبت آنتالیا و آلانیا دارای زیبایی بیشتری برای دوستداران طبیعت دریا می باشند. البته نه همه سواحلشون). شما اگه بدنبال گشت و گذار در شهر و اطراف و برنامه های شبانه هستید به نظر من داخل شهر (مثلا منطقه گنبت یا گنبد خودمون) هتل بگیرید و اگه روزها نیز مایل به موندن در هتل نیستید از خدمات B.B استفاده کنید تا بیهوده هزینه نپردازید.

دانیال عبدی22 مرداد 1392 00:36
-2
پاسخ

نویسنده ی گرامی:
همون طور که خودتون میدونین بدروم یکی از مناطقی از ترکیه هستش که نسبت به بقیه ی شهرها مثل کوش اداسی /انتالیا/ استانبول بری ما ایرانیها کمتر شناخته شدس!

و طبیعتا سفرنامه و مطالبی هم که در دنیای مجازی راجع بهش منتشر میشه کمتره!

در این تابستان شرکتهای توریستی سعی در معرفی و تبلغ بدروم بیش از پیش دارن که جای تقدیر داره و/// امید میره هتلها یی که میکس کیفیت و قیمت و سایر استانداردها رو داشته باشن به توریستای ایران عرضه بشه /البته با تلاش و کمی نواوری مسئولین محترم آزانسها !

همون طور که خودتونم میدونین اطلاعات راجع به بدروم به زبون فارسی خیلی کمه ...و به جرات میتونم بگم متن رسا و دلریای شما رو کاملترین سفرنامه بدروم که تا کنون در نت پخش شده میدونم ... قلم زیبای شما رو تحسین میکنم و از حسن دقت شما در عنوان کردن نکان + و - هتل هم ممنونم!
امیدوارم همراه با خانوداه ی گرامی سفرهایی شاد دیگری هم در اینده ای نزدیک منتظرتون باشه ...

پی نوشت : کاشکی یکم راجع به خود شهر بدروم و تفریحات داخل شهر بیشتر مینگاشتین !(که البته هنوز هم دیر نیست :D)

مهرداد گرامی22 مرداد 1392 11:44

سلام جناب آقای عبدی
خوشحالم که این متن مورد توجه شما و دیگر دوستان قرار گرفت و از این خرسندم که اینهمه وقتی که برای گرفتن عکسها و نگارش متن سفرنامه گذاشتم نتیجه بخش بوده ، متاسفانه به جز تور شهری که محدود به خرید از یک مجتمع تجاری و شوی پوشاک چرمی میشد وچند ساعت بیشتر طول نکشید ، آنچنان که باید در شهر بدروم نبودم و میدانم که معرفی امکانات و تفریحات شهر بدروم که به شهر زنده توریستی مشهور است خود یک سفر و سفرنامه کامل میطلبد ....
ممنون بابت نکات مهمی که عنوان کردید و تشکر بابت اظهار لطفتان.

آناهیتا21 مرداد 1392 13:26
-3
پاسخ

البته هتل کفالوکا ساحل شنی به خوبی یاسمین نداره و محوطه اش به بزرگی یاسمین نیست. ولی خیلی لوکسه. یاسمین خیلی بزرگه ولی خدا نکنه تو کلاب رووم بیفتین و بچه هم همراهتون باشه . و بخواین برای صبحانه و ناها ر و شام و استخر و...... بیاین به سمت ساختمان اصلی ( چون راه دیکه ای ندارین!!!) .اتاقتون هم تو کلاب ها و دور و در طبقات بالا باشه!!! اونوقت وامصیبتا/!!!!
ما از تهران طی کرده بودیم که مین کلاب می خوایم و هزینه اش را هم پرداخته بودیم و وقتی ینج صبح بعد از سه و نیم ساعت طی مسیر زمینی از فرودگاه تا شهر بدروم و محله هتل و خب قبلش چندین ساعت معطلی و علافی در فرودگاه امام.... به رسپشن هتل رسیدیم و شنیدیم که باید در کلاب روووم ! اقامت کنیم و در مین بیلدینگ بهمون جا نمی دن ، فریادمون به آسمون رفت. بعد از کلی جر و بحث و دعوا قول دادند که امشب را اگر بگذرونید فردا بهتون اگه شد اتاق در مین بیلدینگ می دیم!
دردستون ندم. فردا جامون توی مین بیلدینگ شد ولی اگر قرار بود تا اخر تعطیلاتومن توی کلاب روووم بمونیم از قصه دق می کردم. واقعا بد بود. ولی خدائی مین بیلدینگ عالی بود. ولی خب خاطره ی ورودمون و اتفاقهای اون لحظه از ذهنم نمی ره . کی مقصر بود؛ نمی دونم. آژانس ایران, لیدر تور که باید کارها رو هماهنگ می کرده بود؛ یا رسپشن که می خواست ما رو بپیچونه و اتاق را نگهداره برای شاید غیر ایرانی ها. در هر حال بدروم یه بارش خوبه.و قطعا ما دیگه نمی ریم. به نظر من موقع انتخاب هتل به فاکتورهای زیادی باید توجه کرد. بازم می گم به نظر من یاسمین برای بچه دارها ، اگر توی مین بیلدینگ باشین خوبه. مکر نه وامصیبتا!!! مدتها بود می خواستم این نکات را به هموطنام بگم ولی پیش نیومده بود. راستی اگه اونجا رفتین و لیدرتون سودابه جون بود ، مواظب باشین سرتونو کلاه نذاره!!!!!

آناهیتا21 مرداد 1392 12:59

هتل کفالوکا بهترین هتله بدرومه.

آناهیتا21 مرداد 1392 12:41

سلام . من هم دو سال پیش این هتل رفته ام. هتل خوبیه. بخصوص اگه توی مین بیلدینگ بهتون اتاق بدن. بخصوص برای بچه دارها .در کل محوطه و بزرگی و دنج بودنش شاخص ترین ویژگی های این هتل هستند. ساحل شنی و فضای سبز و زیباش را دوست داشتم ولی قطعا در بین سفرهای متععدی که به شهرهای مختلف ترکیه داشته ام این بهترین هتل نبود . ولی بد هم نبود.

از صبر و حوصله و دقت نظرتون در نوشتن ایه همه جزئیات هتل و نکات مختلف آن تشکر می کنم و بهتون آفرین می گم.
همیشه به سفر های خوب..... انشاالله

مهرداد گرامی21 مرداد 1392 12:59

خیلی ممنون از اظهار لطف شما

مهرداد گرامی21 مرداد 1392 13:17

خیلی ممنون از اظهار لطف شما

FAHIMEH21 مرداد 1392 12:17

سفرنامه خوب و مفیدی بود از شما ممنونم ، به نظر شما کدام هتل در بدروم بغیر از هتلی که شما تشریف بردید ، عالی هست؟

مهرداد گرامی21 مرداد 1392 12:52

ممنون از لطف شما ، متاسفانه در مورد هتلی که نرفتم نمیتونم نظری بدم ولی مسافرینی که در هتل لابلانژ بدروم بودند هم راضی بودند.

مهناز21 مرداد 1392 11:04

هزینه تور و هتل و مخارج تفریحات تو 1 هفته چقدر شد ؟ به غیر از خرید ...

مهرداد گرامی21 مرداد 1392 12:50

هزینه کل تور نفری 2800 ، تور کشتی هم نفری 50 دلار
البته این نکته رو عرض کنم که تاریخ سفرم در زمان "های سیزن" بود و پرواز هم ترک بود و همونطور که میدونید این دو مورد روی قیمت تور خیلی تاثیر داره.

 
Web Analytics