لست سکند: تور لحظه آخری | رزرواسیون هتل، رزرو بلیط هواپیما،تور نوروز 95، تور تایلند, تور دبی, تور مالزی, تور آنتالیا, تور استانبول

رزرواسیون تور همراه با تخفیف ویژه

برخی از تورهای وارد شده توسط آژانسهای مسافرتی در این وب سایت همراه با " تخفیف ویژه " به اعضاء این وب سایت ارائه میشوند. این گونه تورها با آیکون ( با تخفیف ) در سایت مشخص میشوند.

برای برخورداری از تخفیف در نظر گرفته شده بایستی در وحله اول به عضویت سایت در آمده و بعد از آن در انتهای صفحه تور مورد نظر " فرم مخصوص رزرواسیون " را پر نمایید. درخواست شما به مدیریت سایت فرستاده میشود، بعد از تایید درخواست شما به شما " کد تخفیفی " ارائه میشود که کافیست توسط این کد تخفیف به آژانس مرتبط ارتباط برقرار نموده و از کوپن تخفیف خود استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که تاییدیه درخواست شما به همراه کد تخفیف پس از تایید مدیریت به آدرس ایمیل شما و پنل کاربری شما ارسال میشود.


برای عضویت در سایت میتوانید از این قسمت استفاده نمایید.


مراحل رزرو تورهای دارای تخفیف :


1- در اولین قدم نیاز است تا در سایت ثبت نام نمایید. ثبت نام کاربران در ایو وب سایت از طریق این لینک صورت میپذیرد .


2- بعد از ثبت نام ایمیلی حاوی لینک فعال سازی برای شما ارسال میشود که باید با کلیک بر روی لینک فوق نام کاربری و اطلاعات خود را تایید نمایید. همچنین نام کاربری شما فعال میشود.


3- هم اکنون کافیست به سایت مراجعه نموده و از کادر بالای سایت توسط "نام کاربری" و " رمز انتخابی" خود به سایت وارد شوید (Login)


4- به صفحه تور مورد نظر خود مراجعه نمایید و بر روی گزینه "ثبت نام در تور" کلیک نمایید، شما به انتهای همان صفحه خواهید رفت. کافیست تا فرم مورد نظر را تکمیل نمایید و بر روی دکمه ثبت کلیک کنید. اطلاعات شما به اطلاع آژانس مورد نشر میرسد و پس از تایید اطلاعات "کد تخفیف" به آدرس ایمیل شما به همراه اطلاعات تماس و نام مسئول مربوطه ارسال میگردد.


5- کافیست با آژانس مربوطه تماس حاصل نمایید و با شخص مسئول صحبت کنید و "کد تخفیف" خود را به او اعلام نمایید تا از تخفیف در نظر گرفته شده برای تور فوق استفاده نمایید.


 
Web Analytics