لست سکند: تور لحظه آخری | رزرواسیون هتل، رزرو بلیط هواپیما،تور نوروز 95، تور تایلند, تور دبی, تور مالزی, تور آنتالیا, تور استانبولتور آنتالیا

یکی از بنادر وشهرهای مهم ترکیه آنتالیا است که به عنوان بهشت گردشگری توصیف می شود.آنتالیا٬ در مکانی طبیعی و زیبا واقع شده است.کوههای توروس پوشیده از درختان کاج دریای شفاف راکنار زده و به سواحل صخرهای زیبا وخلیج های پنهان شکل داده است. در این مناطق٬ مراکز تاریخی مهمی وجود دارد که زیستگاه و حوش و گیاهان مختلف است و در حال حاضر منطقه حفاظت شده به شمار می رود. آنتالیا می تواند تصویر کاملی از یک سفر خیال انگیز را بسازد.

آنتالیا پایتخت توریستی ترکیه به شمار می رود و مردم مهمان نواز آن٬ همیشه آماده پذیرایی از گردشگران هستند. منطقه اصلی توریستی مدیترانه٬منطقه زیبای آنتالیا است.

آنتالیا دارای آب و هوای خاص مدیترانه ای است با تابستانهای آفتابی و زمستانهای معتدل. از اواسط آوریل تا نوامبر (فروردین تا آبان) برای شنا مناسب است. متوسط دمای هوا در تابستان 28 درجه سانتی گراد و دمای آب 27 درجه سانتی گراد است. در حدود 300 روز در آنتالیا برای شنا مناسب است. اگر باران را دوست دارید و از راه رفتن در زیر باران لذت می برید می توانید در ماه آوریل به آنتالیا سفر کنید و از رنگین کمانهایی که در بعد از ظهر روزهای بارانی ایجاد میشود لذت ببرید.

شرایط آب و هوایی آنتالیا در ماههای مختلف سال
بیشترین
کمترین

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه ژانویه

15°C
5°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه فوریه

16°C
6°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه مارچ

17°C
7°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه آپریل

21°C
11°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه می

26°C
16°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه ژون

30°C
20°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه جولای

33°C
23°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه آگوست

32°C
22°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه سپتامبر

30°C
19°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه اکتبر

26°C
16°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه نوامبر

20°C
11°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه دسامبر

16°C
6°C 
Web Analytics