بانک اطلاعات تور , تور لحظه آخری | تور نوروز 95,تور کیش,تور مشهد,تور تایلند,تور دبی,تور مالزی,تور آنتالیا,تور استانبولتور آنتالیا

یکی از بنادر وشهرهای مهم ترکیه آنتالیا است که به عنوان بهشت گردشگری توصیف می شود.آنتالیا٬ در مکانی طبیعی و زیبا واقع شده است.کوههای توروس پوشیده از درختان کاج دریای شفاف راکنار زده و به سواحل صخرهای زیبا وخلیج های پنهان شکل داده است. در این مناطق٬ مراکز تاریخی مهمی وجود دارد که زیستگاه و حوش و گیاهان مختلف است و در حال حاضر منطقه حفاظت شده به شمار می رود. آنتالیا می تواند تصویر کاملی از یک سفر خیال انگیز را بسازد.

آنتالیا پایتخت توریستی ترکیه به شمار می رود و مردم مهمان نواز آن٬ همیشه آماده پذیرایی از گردشگران هستند. منطقه اصلی توریستی مدیترانه٬منطقه زیبای آنتالیا است.

آنتالیا دارای آب و هوای خاص مدیترانه ای است با تابستانهای آفتابی و زمستانهای معتدل. از اواسط آوریل تا نوامبر (فروردین تا آبان) برای شنا مناسب است. متوسط دمای هوا در تابستان 28 درجه سانتی گراد و دمای آب 27 درجه سانتی گراد است. در حدود 300 روز در آنتالیا برای شنا مناسب است. اگر باران را دوست دارید و از راه رفتن در زیر باران لذت می برید می توانید در ماه آوریل به آنتالیا سفر کنید و از رنگین کمانهایی که در بعد از ظهر روزهای بارانی ایجاد میشود لذت ببرید.

شرایط آب و هوایی آنتالیا در ماههای مختلف سال
بیشترین
کمترین

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه ژانویه

15°C
5°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه فوریه

16°C
6°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه مارچ

17°C
7°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه آپریل

21°C
11°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه می

26°C
16°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه ژون

30°C
20°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه جولای

33°C
23°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه آگوست

32°C
22°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه سپتامبر

30°C
19°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه اکتبر

26°C
16°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه نوامبر

20°C
11°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه دسامبر

16°C
6°C 
Web Analytics